Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Odporné obvinění Sabiny z Výměny manželek: Malou Nellinku prý nechávala počůrávat

+ Dalších 11 fotografií
výměna
Hlavním tématem nové epizody Výměny manželek byl údajný autismus čtyřleté Nellinky. Její matka Markéta se během natáčení rovněž zmínila, že její nejmladší dcera kromě autismu trpí také sociální fóbií. Náhradní manželka Sabina si však žádných příznaků potvrzujících ony zmíněné duševní poruchy nevšimla. Dokonce prý holčičku naučila fungovat bez plen. Markéta ale tvrdí, že to byla lež - prý ji nechávala počůrávat v posteli.

Mladá maminka Sabina si po natáčení nové epizody Výměny manželek prožila těžké chvíle. Nedokázala se totiž smířit s chodem brněnské domácnosti, ve které se deset dní starala o šest dětí. Byla na sebe velmi pyšná, že je naučila v domácnosti pomáhat a malou Nellinku, která trpí autismem a údajně i inkontinencí, odnaučila nosit pleny. Podle Markéty, kterou Sabina vystřídala, je to však jedna velká lež.

„Když Sabina řekla, že Nellinku odnaučila plenkám, reagovala jsem šťastně. Ale pravda to nebyla, zjistila jsem, že se Nellinka dál počůrávala ze spaní, asi si toho Sabina nevšimla, nebo nevím, ale malá měla pročůranou postel a bylo to nepříjemný,“ řekla Sabina televizi Nova.¨

Problémem byla i nadměrná konzumace sladkostí a cukru v nich obsaženém. „Myslím si, že to bylo přehnaný, s tím cukrem. Neládujou se sladkostmi, ale neomezujeme je. Sabina měla problém s bonbóny a spoustou dalších věcí, ale my to máme nějak zavedený a nebudu po návratu z Výměny říkat, že se všechno změní,“ řekla a dodala, že Výměnu manželek bere jako dobrou zkušenost.

Mohlo by vás zajímat

Další články