Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Odporné napadení dívkami v obchoďáku Chodov: Své oběti shodily na zem a brutálně zkopaly

Nebylo jim ani 15 let.
Zdroj: TV NOVA
Mladé dívky z nepochopitelného důvody napadly další dívky v pražském obchodním centru Chodov. Brutální napadení momentálně prošetřuje policie. Dvě dívky si své oběti vybíraly zcela náhodně. Jejich útoky byly opravdu drsné. Nejdříve je povalily na zem a poté do nich kopaly hlava nehlava.

Dvě mladé agresorky, kterým patrně nebylo ještě ani patnáct let, se dopustily opravdu hnusného činu v pražském obchodním centru Chodov. Vždy si vybraly svoji oběť, ke které následně přistoupily a svalily ji na zem.

Dívky své oběti následně na zemi brutálně kopaly a mlátily je do hlavy. Celým případem se v současné době už zabývá policie. Oběti se neměly prakticky jak bránit. Jen ležely a snažily se minimalizovat útok.

„Tuto událost původně prošetřovali policisté z oddělení Jižní město. Těm se podařilo ztotožnit jednotlivé aktéry celé události. Jelikož se jedná o nezletilé, předali policisté z Jižního města věc kolegům z kriminálky Středočeského kraje, neboť se věc v takovýchto případech řeší podle místa bydliště jednotlivých aktérů,“ řekl televizi Nova k případu mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Související články

Další články