Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Odporné detaily o umučení Marečka (†3): Vyryté srdce do kůže a 20 krvavých kousanců

Zdroj: Facebook
+ Dalších 23 fotografií
hrůzné detaily
Příběh utýraného Marečka (†3) otřásl celým Českem. Zrůdný otčím utýral teprve tříletého chlapečka a jeho matka jen mlčky přihlížela. Před pár dny se spekulovalo o tom, že by krkavčí matka měla být znovu těhotná. Nyní se objevily informace o odporných detailech umučeného chlapečka.

Je už to více než dva týdny, kdy Českem otřásla zpráva o utýrání malého Marečka. Teprve tříletý chlapeček zemřel na následky zranění, které mu přivodil jeho otčím. Matka celému peklu jen přihlížela.

Lidé se už dříve shodli na tom, že taková krkavčí matka už niky neměla být matkou. I přesto se ale objevily spekulace o tom, že matka Marečka je znova těhotná. "Tak prý jsi těhotná. Přeji ti, aby jsi zdechla při porodu, na tebe už nemám slov,“ píše v komentářích na Facebooku.

Žádné informace ale nejsou potvrzené a kolem krkavčí matky Simony T. se neustále něco děje a mění. Do redakce nám přišel e-mail, ve kterém byly detailní informace o umučeném Marečkovi.

„Dneska jsem mluvila se spolubydlícím Simony, a to co mi řekl, mě dostalo na kolena. Marečka kousali. Měl na sobě 20 kousanců. Na nožičce měl vyryté srdíčko. Byla to velká, 4 cm hluboká rána. Na hlavičce měl plešky a boláky od ran,“ píše se v e-mailu.

Mohlo by vás zajímat

Další články