Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Odporné! Dcera prezidentky Čaputové terčem šikany. Vysmívat se jí měl politik Taraba

Politik Taraba se obul do dcery prezidentky Čaputové.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
Kyberšikana

Tomáš Taraba (42) je jedním ze slovenských poslanců a členů politické strany Život. Na svých sociálních sítích se často vyjadřuje k politickým tématům, ale naposledy se obul do rodiny prezidentky Zuzany Čaputové (48), čímž prorazil pomyslné dno. 


Slovenský politik Tomáš Taraba si pořádně zavařil. Na svých sociálních sítích se obul do sedmnáctileté dcery prezidentky Zuzany Čaputové Emmy. Ta dělala modelku pro slovenského návrháře Borise Hanečku a prošla se i v jeho modelu po mole. V hledišti ji byla podpořit i její maminka.

Poslanec Taraba nepatří k fanouškům Čaputové a na sítě přidal fotografii Emmy z módní přehlídky a k tomu dopsal: „Po včerejším dni víme, že máme na Slovensku novou topmodelku.” Pod příspěvkem se to začalo hemžit stejně smýšlejícími a ironickými komentáři s cílem pošpinit mladou dívku. Později se však objevili i komentáře, že tohle už přesáhlo všechny meze, když napadá mladé bezbranné děvče.

Policie se k příspěvku vyjádřila

K příspěvku se později vyjádřila i slovenská policie, která takové chování odsoudila a označila to za šikanu a podněcování nenávisti. „Šikana v online prostoru je reálný problém, který trápí každou krajinu na světě. Šikana tu byla, je a bude, vždy se přizpůsobí aktuálním trendům - technologiím. Bohužel, vždy si za rok vybere několik obětí, kterým nikdo nedokáže pomoci. My v rámci policejního sboru budeme dělat vše proto, aby bylo toto číslo minimální,” napsala na sociální sítě.

„Během pandemie případy šikany vzrostly. a to nejen k dětem. Denodenně sledujeme případy veřejného lynčování významných lékařských nebo vědeckých kapacit. Na základě absurdních tvrzení občanů, kteří nemají s medicínou nic společného. A potom se na internetu objeví status od osoby, od níž bychom útok směrem na mladistvé děvče neměli očekávat,” doplnila. 

Související články

Další články