Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Odporné chování slovenských policistů: Při zásahu zkopali do bezvědomí postřelenou dívku!

Jednadvacetiletá dívka byla brutálně dokopaná.
Zdroj: reprofoto TV Markíza
Opravdu nepochopitelný případ policejní brutality se stal minulý rok na Slovensku. Slečna Michaela pod vlivem drog a bez řidičského oprávnění řídila automobil, ve kterém seděly další tři její kamarádky. Kolem města Trnavy si jejich jízdy všimla policie a vyzvala je k tomu, aby zastavili. Řidička však místo toho sešlápla plyn a začala ujíždět. Co se stalo pak, je pro mnohé naprosto nepochopitelné, stejně jako fakt, že ani jeden z policistů za brutální napadení nepůjde sedět.

Řidička začala s celou posádkou ujíždět před policejním autem. Zběsilá jízda skončila zhruba po dvaceti kilometrech. Policie na ujíždějící auto vypálila kolem 32 ran a zasáhla hlavně zadní část auta.

Jakmile auto konečně zastavilo, řidička Michaela z něj vystoupila a okamžitě se skácela k zemi. Policisté se však v tuto chvíli uchýlili k naprosto nepochopitelnému činu. Do řidičky začali brutálně kopat.

„Zpacifikovali mě, ale já si nic nepamatuji. Začali mě kopat na zemi a já se probudila až po třech dnech v nemocnici,“ svěřila se dívka portálu tvnoviny.sk s tím, že navíc byla pod vlivem pervitinu.

Když policie při honičce střílela na ujíždějící auto, zasáhla jednadvacetiletou řidičku kulkou do ucha a hrudníku. Je naprosto nepochopitelné, proč po tom, co se dívka zhroutila k zemi, ji začali policisté surově kopat a ještě se u toho smát.

Vše samozřejmě zachytila kamera. Tři dnes už bývalí policisté stanuli před soudem a byli obviněni ze zneužití pravomoci veřejného činitele, ale za mříže nepůjdou.

Související články

Další články