Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Odporné! Charlie Sheen zfetoval a znásilnil 13letého chlapce, obvinil HIV pozitivního herce jeho kamarád!

Charlie se svou nemocí bojuje statečně.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
K dosud otevřeným kauzám sexuálního obtěžování nejenom v Hollywoodu přibylo jedno obzvlášť šokující obvinění! Charlie Sheen (52) měl před lety zdrogovat a následně znásilnit teprve 13letého hereckého kolegu. Tvrdí to kamarád někdejší dětské hvězdy.

Bouřlivý a promiskuitní způsob života Charlieho Sheena je už dlouhá léta dobře známý. Byly to právě nekonečné večírky s drogami a prostitutkami, kvůli kterým musí herec bojovat s virem HIV. Po dlouhé sérii skandálů má však nyní hvězda sitcomu Dva a půl chlapa na triku nejzávažnější obvinění své kariéry!

Charlie prý během natáčení filmu Lucas poskytl drogy teprve 13letému hereckému kolegovi Coreymu Heimovi (†38) a přinutil ho k análnímu sexu. Sheenovi tehdy bylo 19 let.

Se skandálním obviněním přišel Heimův dobrý kamarád Dominick Brascia. Právě jemu se měl herec svěřit těsně před svou smrtí v roce 2010, kdy se předávkoval drogami a selhaly mu orgány. "Řekl mi, že nejdřív kouřili marihuanu a potom měli anální sex. Když bylo po všem, Sheen se k němu začal chovat odměřeně a ignoroval ho. Když si to Corey chtěl zopakovat, Charlie neměl zájem," prozradil deníku National Enquirer Dominick.

Samotný Sheen se k obvinění zatím nevyjádřil. V jeho neprospěch však hrají slova dalšího Heimova kamaráda Coreyho Feldmana. Ten o něm po smrti napsal knížku. "Jistý dospělý muž ho přesvědčoval, že je úplně normální, že v tomto byznysu mají starší muži sex s těmi mladšími. Prý to tak dělají všichni," uvedl v knize Feldman. Corey byl podle něj nevinný, ale ambiciózní, a tak se podvolil.

Sice v knize neuvedl Sheenovo jméno, ale v roce 2011 prohlásil, že se neřadí mezi hercovy fanoušky, a to kvůli jeho chování k lidem, kteří jsou mu blízcí.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy