Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Odporná zrůda: Pejska dal do tašky a pověsil na strom! Pomozte bezcitného pachatele najít

Zdroj: facebook
Ohavný čin
Otřesný nález objevili lidé v lese v Poděbradech. Někdo strčil nebohého pejska do látkové tašky a pověsil na strom. Přítel nálezkyně prý slyšel kňučení, a proto se šli oba do lesa podívat na to, co zvuk vydává. Když viděli opuštěného pejska viset na stromě, ihned zavolali policii a nálezkyně na svém Facebooku požádala veřejnost o pomoc. Muž, který jezevčíka v lese "zapomněl", měl prý odjet z místa černým SUV.

"Lidicky, prosim o pomoc.. Právě k nám do lesa někdo zcela bezpáteřní pověsil na větev plačící bezmocný 'dáreček' a utekl..," napsala žena, která pejska v tašce objevila a tím ho i zachránila. Ihned ho odevzdala Městské policii v Poděbradech.

"Tohle krásný trochu odrostlejší štěndo jezevčíka je momentálně u poděbradských měšťáků, projde veterinou a poputuje do místního útulku," informovala včera Lucie M. na svém Facebooku.

Zároveň veřejnost žádá o pomoc při dopadení muže, který jezevčíka odložil. "A pokud byste ho snad poznali a věděli, komu patřil, určitě se ozvěte, toho hajzla bychom v lese pověsili na oplátku taky... (pozdější předání policii je samozřejmostí)... ujel ve větším tmavém autě, typ ani SPZ bohužel nevíme..."

Příspěvek Lucie M. vzbudil velký ohlas a podle nejnovější informace už má pejsek nový domov. "Všem děkuji za podporu i za ohromný zájem o pejska, je to božan...! Momentálně je v dočasné péči (karanténa) a po té už má přislíben nový milující domov...," napsala nálezkyně pejska ke svému včerejšímu příspěvku.

Pátrání po bezcitném muži však pokračuje dál. Podle nálezkyně je muž 180 cm vysoký, má hubenou postavu, měl na sobě kšiltovku, asi tmavé vlasy a odjel v černém autě - SUV nebo pick-upu.

Související články

Další články