Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Odporná zrůda: Lucii (†51) zavraždil vlastní syn! Důvod vám vžene slzy do očí…

Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Strašlivá smrt
Dala mu život, on jí ho vzal. Jednapadesátiletou Lucii zavraždil vlastní syn. Zasadil jí přes padesát ran nožem. Která z nich byla smrtelná, určí až soudní pitva. Neuvěříte, jaký měl k odpornému činu důvod!

Brazilec Victor Sanchez (32) zavraždil svou vlastní maminku. Bydleli ve společném bytě, kam o víkendu vtrhl a bezbrannou Lucii Elisu Sanchez (†51) chladnokrevně zavraždil.

Ještě předtím na ni naléhal, aby mu dala peníze na drogy. Sanchez je totiž závislý na kokainu a nutně si ho potřeboval koupit. Když matka odmítla, rozbil jí skleničku o hlavu a srazil ji k zemi. Potom popadl nůž a zasadil jí přes padesát ran. O strašlivém případu informoval britský dailymail.co.uk.

Ženu, která mu dala život, nechal ležet v kaluži vlastní krve. Neměl žádné slitování, nepřivolal ani záchranku. Ukradl jí platební kartu a běžel si pro kokain. Mrtvé tělo našli až policisté, které přivolali sousedé.

Vrah se snažil krutý čin přišít příteli své matky, policisté z něj však nakonec přiznání vypáčili. Důkazy totiž hovořily jasně. Zatím se neví, jaký trest vyfasuje, nejpravděpodobnější je ale doživotí.

Související články

Další články