Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Odporná zrůda: Alkoholik si z dcery (4) udělal služku a zohavil jí obličej. JEN PRO SILNÉ POVAHY!

Ani nemohla otevřít oči.
Zdroj: Twitter
K nechutnému trýznění malé holčičky (4) pravidelně docházelo na jihozápadě Číny. Zvrácený otec závislý na chlastu si z dcery udělal služku a nutil ji k nepředstavitelným věcem. Ze spárů zrůdy vyvázla doslova za pět minut dvanáct.

Celý svět kroutí hlavou nad krutostí otce, který málem utýral k smrti svou teprve čtyřletou dcerku. Za stěnami jejich domu v provincii Guizhou na jihozápadě Číny se denně odehrávaly brutální praktiky.

Na odporný případ upozornil britský sever metro.co.uk, podle jehož informací byl otec závislý na alkoholu a živil se jako bagrista. Vždy po příchodu z práce pro malou dívenku nastalo peklo.

Ze spárů tyrana holčička vyvázla díky anonymnímu telefonátu, který naštěstí policisté nevzali na lehkou váhu. Když přijeli na místo, zůstali v šoku. Dívka byla svázaná a otec jí nutil čistit mu zašpiněné oblečení.

K domácím pracím ji nutil pravidelně, navíc ji mlátil a zohavil jí obličej. Dívenka ani nemohla otevřít oči, když si ji převzali do péče lékaři. Mnohačetné jizvy na těle nasvědčují i tomu, že si z ní udělal živý popelník.

„Otec ji pravidelně zavíral na toaletě předtím, než ráno odešel do práci, bylo to přibližně v 6 nebo 7 ráno. Když se po 11 hodinách vrátil, vždycky se nemohl dočkat, až jí zase něco udělá,“ řekl britskému webu příbuzný. Ten na případ pravděpodobně upozornil policii.

Holčička je nyní ve stabilizovaném stavu, ale lékaři z ní nespouštějí oči.

Související články

Další články