Celý svět kroutí hlavou nad krutostí otce, který málem utýral k smrti svou teprve čtyřletou dcerku. Za stěnami jejich domu v provincii Guizhou na jihozápadě Číny se denně odehrávaly brutální praktiky.

Na odporný případ upozornil britský sever metro.co.uk, podle jehož informací byl otec závislý na alkoholu a živil se jako bagrista. Vždy po příchodu z práce pro malou dívenku nastalo peklo.

Ze spárů tyrana holčička vyvázla díky anonymnímu telefonátu, který naštěstí policisté nevzali na lehkou váhu. Když přijeli na místo, zůstali v šoku. Dívka byla svázaná a otec jí nutil čistit mu zašpiněné oblečení.

K domácím pracím ji nutil pravidelně, navíc ji mlátil a zohavil jí obličej. Dívenka ani nemohla otevřít oči, když si ji převzali do péče lékaři. Mnohačetné jizvy na těle nasvědčují i tomu, že si z ní udělal živý popelník.

„Otec ji pravidelně zavíral na toaletě předtím, než ráno odešel do práci, bylo to přibližně v 6 nebo 7 ráno. Když se po 11 hodinách vrátil, vždycky se nemohl dočkat, až jí zase něco udělá,“ řekl britskému webu příbuzný. Ten na případ pravděpodobně upozornil policii.

Holčička je nyní ve stabilizovaném stavu, ale lékaři z ní nespouštějí oči.