Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

ODPORNÁ závislost na plastických operacích: Nechala si odstranit 6 žeber a prodělala přes 100 plastik! Končit rozhodně nehodlá!

ODPORNÁ závislost na plastických operacích: Nechala si odstranit 6 žeber a prodělala přes 100 plastik! Končit rozhodně nehodlá!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 9 fotografií
Pixee Fox je šestadvacetiletá dívka, která je závislá na plastických operacích. V tak mladém věku jich má za sebou už 100 a také si nechala vyoperovat šest žeber, aby byla hubenější. Její rodina má velký strach o její zdraví, protože dívka tvrdí, že s plastikami a svou přeměnou není zdaleka u konce.

Předtím než Pixee Fox začala navštěvovat plastického chirurga, byla to opravdu moc hezká holka. Dlouhé nohy, hubená postava, blonďaté vlasy. Po takovémhle vzhledu touží snad každá dívka. Z fleku by Pixee mohla dělat modelku. Jenomže tahle dívka rozhodně nebyla spokojená s postavou, kterou by jí mohly závidět tisíce jiných dívek.

Dnes šestadvacetiletá dívka nejenom že vypadá o dost starší, ale má za sebou momentálně přes sto plastik, a dokonce si nechala vyoperovat šest žeber

Prozradila, že si nechala udělat čtyři plastické operace nosu, několik výplní tváří, zvětšení prsou, lifting pozadí. A tohle je výčet jen několika úprav, které podstoupila. A to všechno jenom proto, aby vypadala jako animovaná kočka Jessica Rabbit.

Jessica se nechala slyšet, že ji vždy inspirovaly kreslené postavičky. Hlavně jejich křivky a styl. Se svým tělem kdysi nebyla spokojená. Nyní se to prý obrací k lepšímu, ale ještě to pořád není ono.

Pixee Fox dodržuje opravdu drsný jídelníček, několikrát denně cvičí a nosí čtyřiadvacet hodin korzet. Její pas momentálně měří pouhých čtyřicet centimetrů. Ale stále jí to nestačí, chce mít v pase pětatřicet centimetrů, což je světový rekord

Jenomže takové náročné operace mají i hodně negativních účinků. Pixee Fox spolykala za svůj krátký a mladý život nespočet prášků proti bolesti. Její rodina s jejími plastickými operacemi nesouhlasí a bojí se o její zdraví. Matka tvrdí, že její dcera je na plastikách závislá.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy