Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Odporná Výměna manželek: Bedny plné alkoholu, špína a jeden hadr na všechno!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 18 fotografií
výměna manželek
Dnes večer jste mohli vidět další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Opět se dá hovořit o tom, že tento díl byl neskutečný bizár. Maminka Alena se ukázala jako pěkná špindíra. Hadrem na nádobí se nestyděla utírat záchod a její byt připomínal jedno velké smetiště. Navíc jí náhradní manžel nařkl z toho, že se nepřevléká. Tenhle díl byl opravdu masakr.

Tentokrát jsme v reality show Výměna manželek poznali Ditu (38), Zdeňka (34) a jejich syna Vojtu (5). Společně žijí v obci Přelovice. Na druhé straně se pak diváci seznámí s Alenou (30), Antonínem (45) a jejich dcerou Šárkou (3). Ti obývají obecní byt ve vesničce Dešná.

Alena ukázala, že na hygienu moc nedbá už tím, že hadrem na nádobí utírala i záchod. Náhradní manžel paní Aleny se nechal slyšet, že jeho "nová" manželka se nepřevléká. Ale na to ovšem měla jasnou odpověď jako ostatně na vše.

Alena během Výměny manželek zjistila, že je ve třetím týdnu těhotenství a právě tím odůvodnila, proč nosí jen jedny tepláky. „Nemyslím si, že by za tři týdny těhotenství přibrala tolik, že by nemohla nosit jiné věci,“ sdělil na kameru s tím, že je chování Aleny dost podivné.

Alena řekla, že se jí Zdenkův dotaz dotkl, ale že se kvůli tomu určitě nehroutí. Během chviličky se rozbrečela, to však odůvodnila tím, že se jí stýská po dceři. Co říkáte na Výměnu vy?

Související články

Další články