Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Odporná vražedkyně: Žena vyřízla těhotné ženě plod z těla. Neuvěříte, proč to udělala

U soudu se vražedkyně litovala.
Zdroj: reprofoto youtube.com
Američanka Dynel Lane šokovala celý svět svým brutálním činem. Napadla těhotnou ženu, které z těla zaživa vyřízla její dítě. Co ji k činu vedlo, nikdo nechápe.

Dynel byla zřejmě psychicky labilní, když byla schopná tak odporného činu. Pozvala si totiž do domu nastávající maminku Michelle Wilkins pod záminkou, že jí věnuje těhotenské šaty. Sama předstírala těhotenství i před jejím přítelem.

Vražedkyně měla vše dobře promyšlené. Když k ní nastávající maminka přišla, Dynel už věděla, že živá neodejde. Michelle na ni ale moc času neměla, byla nervózní a potřebovala rychle odejít pryč. Přišla tedy jen na skok.

Američanka pozvala Michelle do sklepa, řekla jí, že tam má ještě další šaty, které jí může věnovat. Když s ní Michelle šla, Dynel na ni brutálně zaútočila. Nejdříve jí dala jednu ránu do zad, aby ji paralyzovala, a Michelle spadla k zemi. Pak vzala do ruky sklenici a udeřila ji do hlavy. Oběť tak byla v bezvědomí.

Potom vzala Dynel kuchyňský nůž a začala ji kuchat zaživa. Začala jí řezat do břicha a z těla jí vyřízla plod. Michelle nechala ležet ve sklepě a běžela do koupelny. Myslela si, že dítě přežije. Plod byl ale překvapivě mrtvý. Když ji našel její partner, tvrdila mu, že potratila. Když ji odvezl do nemocnice, zjistilo se, že Dynel nikdy těhotná nebyla.

Mezitím se ale Michelle ve sklepě probrala, jako zázrakem přežila a zavolala si záchranku. Dynel pak tvrdila, že ji Michelle napadla a že se jenom bránila. Pak si myslela, že je mrtvá, tak chtěla zachránit plod. Za brutální vraždu dostala Dynel 100 let ve vězení. Takový čin nemůže nikdo pochopit. Možná vyřízla Michelle z těla plod schválně, protože dříve sama přišla o dítě.

Související články

Další články