Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Odporná Vanessa. Uráží mrtvé, tahá z lidí další peníze a spolčila se s Řezníkem

Odporná Vanessa. Uráží mrtvé, tahá z lidí další peníze a spolčila se s Řezníkem
Zdroj: youtube.com
KRIMI
Snad nejodpornější zástupce české hudební scény, Samir Hauser, který “proslul” tak maximálně šňupáním kokainu v televizním přímém přenosu, se aktuálně snaží namluvit svým fanouškům, že jeho pochybná kapela Vanessa chystá velký comeback a tahá z nich peníze na Startovači (a není to poprvé). Přitom hudba jeho skupiny za moc nestojí.

Správně to pojmenoval hudební kritik Jan Rejžek (a ten současné hudbě velmi dobře rozumí), když prohlásil, že Vanessa prostě hraje špatnou hudbu, narozdíl od českých špiček v žánru, jako MIDI lidi nebo kladenské Zrní.

Jako by nestačilo, že samotné texty skupiny Vanessa jsou plné hnusu, kapela se na Facebooku veřejně naváží také do Mistra. Karel Gott (80) měl podle Vanessy fetovat, aby si zocelil organismus. “Nabízeli jsme mu (tehdy) lajnu, ale poděkoval a odmítnul. Škoda! Kdyby byl jeho organismus zocelený pervitinem, mohl by nemoc snáze porazit." Toto píše Hauser na Facebooku.

Přitom v kampani na Startovači se už Hauserovi podařilo z fanoušků vymámit cílovou částku, ale zcela v duchu rčení s “jídlem roste chuť” teď chce po fanoušcích další peníze (přitom 260 tisíc korun, které původně vybíral, je na to, co předvádí Vanessa až moc!).

Proto se Hauser opět spolčil s dalším hnusákem české hudební scény, raperem Řezníkem. Ten věnoval Vanesse do kampaně jeho odpornou masku, kterou měl na sobě ve svém videoklipu, který je stejně béčkový jako celá Řezníkova tvorba. Přesně jako nový “film”, který Řezník nedávno vypustil do světa.

Maska se “prodala” za neuvěřitelných 6 666 korun. Na Facebooku Řezník píše: “Tyve, věnoval sem svojí masku z klipu Pořád Jenom Hate Vanesse do kampaně na Startovači a než sem to sem stačil napsat, tak už to někdo za 6 666 Kč koupil”, ale každému soudnému člověku je jasné, že si ji koupil sám Řezník (přispěvatel ji koupil anonymně, je jasné odkud vítr vane!)

Řezník tak touto umělou kauzou jen pomáhá Hauserovi dostávat své zdrogované fanoušky na Startovač, aby přispěli na drogy i Hauserovi a jeho Vanesse.

Na takovou výpomoc má teď Řezník dost času, a je to pro něj jistě i možnost, jak aspoň na chvíli nemyslet na svůj nový neúspěšný film, slátaninu Party Hard. Tento rádoby film se snaží kopírovat úspěšné Snowborďáky, ale je plný nechutností, jak už je u Řezníka zvykem. Žádné soudné kino by naštěstí takovou slátaninu nepromítalo.

I sám Řezník jistě očekával, že film dopadne trapasem, a tak se pod ním ani nepodepsal svým uměleckým jménem (on se totiž Řezník považuje za umělce, jak o sobě rád tvrdí).

Stejným komplexem vlastní výjimečnosti trpí také “umělec” Hauser z Vanessy. Na Startovači nabízí dokonce kurz o posouvání hranic v umění. Co tam chce tento pseudoumělec vyučovat, je nám záhadou. Stejně se nezmůže navíc, než urážet lidi, kteří na rozdíl od něj něco opravdu umí, ať už je to zmiňovaný kritik Rejžek, nebo Mistr Karel Gott.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy