Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Odporná sv*ně z Prostřena! Diváci lační po krvi prohnané Markéty, litují tátu osmi dětí!

Zdroj: repro TV Prima
+ Dalších 11 fotografií
Prostřeno!
Za největší mrchu v historii Prostřena! považují diváci Markétu, která se do kulinářské show přihlásila jen kvůli sázce s bratrem. Ten jí slíbil, že pokud všem rozdá po jednom bodu, zaplatí jí vysněnou dovolenou. Proti ní však stojí Karel, táta osmi dětí a dědeček čtyř vnoučat, o němž se šušká, že na dovolenou rodinu snad nikdy nevzal. Markéta oproti tomu jezdí do zahraničí každou chvíli, proto diváci drží palce Karlovi!

„Odporná sv*ně, shoř v pekle, mrcho,“ stojí v jenom z umírněnějších vzkazů Markétě z Prostřena!, kterých už po sociálních sítích kolují tisíce. Rozhodla se totiž taktizovat a všem svým soupeřům rozdává po jednom bodu.

To se divákům pochopitelně nelíbí, naprosto tím kazí soutěž a její důvod je navíc naprosto stupidní. „Vsadila jsem se s bráchou, že se přihlásím do Prostřena! a všem dám jenom jeden bod. Potom mi zaplatí dovolenou,“ netajila se Markéta před televizními kamerami.

Lidé jsou z jejího postoje znechucení. „Že sis udělala ostudu před celým národem, je tvoje věc, ale udělala jsi ostudu svým rodičům! Když to teď čte tvoje máma, musí brečet a stydět se za tebe,“ napsala jí jedna z divaček.

Chování Markéty všem přijde odporné především proto, že jedním z jejích oponentů je Karel, táta osmi dětí a dědeček čtyř vnoučat. Ten by v případě výhry použil 60 tisíc korun na oslavu a dovolenou. Na sociálních sítích se o něm přitom povídá, že na pořádné dovolené nikdy nebyl. Prý pořád jen pracuje, aby zaopatřil velkou rodinu.

Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne. Markéta vaří ve čtvrtek večer a je možné, že ji ostatní prokouknou a spiknou se proti ní!

Související články

Další články