Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

ODPORNÁ SNOBKA! Do prsaté Mašlíkové se pustili kvůli drahé oslavě narozek miminka. NEBUDU ŽRÁT BRAMBŮRKY, zuří moderátorka

Hana Mašlíková Reinders
+ Dalších 33 fotografií
To je ale aférka! Moderátorka Snídaně s Novou Hana Mašlíková Reinders (36) naštvala své chudší spoluobčany tím, že se rozhodla teprve ročnímu miminku uspořádat opulentní oslavu narozenin. A rozpoutala se tak hádka, v níž ji označili za odpornou snobku!

„Prosím o pomoc! Chceme Andreaskovi uspořádat jeho první narozeninovou oslavu, ale ráda bych tím pověřila na vaše doporučení nějakého profíka. Chceme, aby to bylo krásné a do detailu doladěné. Nějaké tipy?“ napsala „Mašle“ (36) do Instastories. A brzy se začaly dít věci.

„Lidi, já prosím o tipy na uspořádání krásné oslavy pro syna a vy mi píšete, že je to zbytečné, že z toho v roce stejně nemá rozum a podobně. Já se neptala na váš názor! Dělejte si každý oslavy podle svých představ a možností, my prostě chceme první narozeniny Andreaska oslavit se vším všudy v rodinném kruhu a já budu ráda, když nám s tím pomůže někdo, kdo má nápad, vyladí to do detailu a bude to prostě dokonalé! Bude to krásný zážitek a vzpomínka pro celou rodinu,“ napsala pak kráska, která si nedávno dala zmenšit prsa.

„Takže pozor: protože chci uspořádat pro syna krásnou oslavu za pomoci nějakého profíka, který nám to celé krásně vymazlí, tak jsem snob?! Omlouvám se, že nechci péct buřty a žrát brambůrky! Prostě chci pro rodinu krásný den bez starostí, tak se z toho někteří zblázněte,“ zveřejnila později.

Našemu redaktorovi pak vysvětlila, že naprosto respektuje, že někdo si podobnou nákladnější oslavu nemůže dovolit. To by ale podle ní neměl být důvod, aby se do ní někdo začal navážet.

„Začaly mi chodit zprávy od jedinců, kterým evidentně ležím v žaludku. Nebylo to až tak závratné, ale musela jsem jim dát najevo, že tohle prostě není správné. Každý ať si dělá, co chce. Na sociálních sítích mi vadí, jak se lidé naučili poučovat druhé. Nikdo by neměl druhým vnucovat svoje názory. Když sama vidím u kamarádů na zdi něco, co se mi nelíbí, tak to radši neokomentuju a nepíšu jim tam nesmysly. Proboha, vždyť je to první oslava narozenin našeho syna, jsme z toho poprdění, což mi přijde normální. Celá rodina si udělá hezký den,“ řekla eXtra.cz Hanka naprosto logicky.

A co vy? Také píšete známějším osobnostem zprávy se svými jedinými správnými názory, jak všechno dělají špatně?

Mohlo by vás zajímat

Další články