Dívku sexuálně napadl spolužák po tom, co se opila na večírku. Dívka byla opilá tak, že se nemohla bránit a muž toho využil. „22. září 2013 je den, na který nikdy nezapomenu. Šli jsme do klubu, opili jsme se se staršími studenty a z večírku jsme se vraceli zpět do hotelu kolem 2. hodiny ráno,“ řekla studentka.

Když se prý další den ráno vzbudila, byl vedle ní muž jménem Javan, který s ní prý měl sex, zatímco ona byla opilá. „Hned jsem se ho zeptala, jestli použil kondom, a on řekl, že ano. Ale když jsem si všimla toho, že mám tam dole zbytek spermatu, věděla jsem, že lže. Chtěla jsem v tu chvíli spáchat sebevraždu. Bála jsem se, že budu těhotná nebo že budu mít HIV,“ říká dívka.

Za pár měsíců zjistila, že měla tu smůlu a opravdu ji mladík nakazil virem HIV. Hned se s ním konfrontovala, protože si byla jistá, že ona je ta, která byla čistá a nakazit ji musel on. „Byla jsem v takové depresi, vzala jsem si láhev alkoholu a chtěla jsem se opít a zemřít. Dokonce jsem si koupila i jed, ta bolest byla nesnesitelná. Vzdala jsem se života a chtěla ho ukončit. Moje budoucnost byla v troskách a někdo za to musel zaplatit,“ řekla dívka.

Proto začala spát s tolika muži. Chtěla se tak všem mužům pomstít za to, co jí Javan udělal. Všichni muži museli trpět stejně jako ona. Začala spát s muži krásnými, svobodnými i ženatými. Chtěla jim zničit jejich životy.

„Dřív jsem byla hodná holka, stala se ze mě ta špatná. Chtěla jsem infikovat co nejvíce mužů,“ přiznala se dívka. Dohromady nakazila 324 mužů, z toho 156 mužů bylo přímo z univerzity, kde studovala. Zbytek byli ženatí muži, lektoři, právníci, celebrity i politici. „Nebyla jsem jediný den bez sexu. Většinou jsem měla tak 4 muže denně,“ uzavřela dívka. Ta z toho, že nakazila tolik mužů, bude mít nejspíš hodně velký problém a stráví mnoho let za mřížemi.