Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Odporná pomsta: Studentka vědomě nakazila 324 mužů virem HIV

Studentka nakazila stovky mužů virem HIV.
Studentka z univerzity Kabarak ve městě Nakuru v Keni se přiznala, že vědomě infikovala stovky mužů virem HIV. Dívka (19) sdělila, že chtěla nakazit 2000 mužů. To vše dělala jako pomstu za to, že ji její kamarád znásilnil, když byla opilá.

Dívku sexuálně napadl spolužák po tom, co se opila na večírku. Dívka byla opilá tak, že se nemohla bránit a muž toho využil. „22. září 2013 je den, na který nikdy nezapomenu. Šli jsme do klubu, opili jsme se se staršími studenty a z večírku jsme se vraceli zpět do hotelu kolem 2. hodiny ráno,“ řekla studentka.

Když se prý další den ráno vzbudila, byl vedle ní muž jménem Javan, který s ní prý měl sex, zatímco ona byla opilá. „Hned jsem se ho zeptala, jestli použil kondom, a on řekl, že ano. Ale když jsem si všimla toho, že mám tam dole zbytek spermatu, věděla jsem, že lže. Chtěla jsem v tu chvíli spáchat sebevraždu. Bála jsem se, že budu těhotná nebo že budu mít HIV,“ říká dívka.

Za pár měsíců zjistila, že měla tu smůlu a opravdu ji mladík nakazil virem HIV. Hned se s ním konfrontovala, protože si byla jistá, že ona je ta, která byla čistá a nakazit ji musel on. „Byla jsem v takové depresi, vzala jsem si láhev alkoholu a chtěla jsem se opít a zemřít. Dokonce jsem si koupila i jed, ta bolest byla nesnesitelná. Vzdala jsem se života a chtěla ho ukončit. Moje budoucnost byla v troskách a někdo za to musel zaplatit,“ řekla dívka.

Proto začala spát s tolika muži. Chtěla se tak všem mužům pomstít za to, co jí Javan udělal. Všichni muži museli trpět stejně jako ona. Začala spát s muži krásnými, svobodnými i ženatými. Chtěla jim zničit jejich životy.

„Dřív jsem byla hodná holka, stala se ze mě ta špatná. Chtěla jsem infikovat co nejvíce mužů,“ přiznala se dívka. Dohromady nakazila 324 mužů, z toho 156 mužů bylo přímo z univerzity, kde studovala. Zbytek byli ženatí muži, lektoři, právníci, celebrity i politici. „Nebyla jsem jediný den bez sexu. Většinou jsem měla tak 4 muže denně,“ uzavřela dívka. Ta z toho, že nakazila tolik mužů, bude mít nejspíš hodně velký problém a stráví mnoho let za mřížemi.

Mohlo by vás zajímat

Další články