Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

ODPORNÁ MONSTRA: Bez milosti zabili dvě slůňátka, pak se s nimi ještě fotili

ODPORNÁ MONSTRA: Bez milosti zabili dvě slůňátka, pak se s nimi ještě fotili
Zdroj: instagram
Předchozí Další
Vrazi!
Internetem začal kolovat snímek zachycující dva odporné lovce, kteří zastřelili dvě slůňátka. Fotka byla uveřejněna na sociální síti Instagram britským magnátem.

Srdcervoucí fotka, kde jsou lovci se svou trofejí, šokovala na sociální síti Instagram. Tu tam pověsil britský realitní magnát a bojovník za práva zvířat Damian Aspinall (58).

Chtěl světu ukázat, čeho jsou lovci schopni. Konkrétně tihle dva, podle slov milionáře Damiana, zabili ne jedno mládě, ale rovnou dvě. Pak se s "trofejí" vyfotili.

Jak napsal Aspinall, bezcitní lovci se obhajovali slovy, že slůňata zastřelili v sebeobraně. Podnikatel a jeden z bestií Mike Jines tvrdil, že sloni, jež zabili v Zimbabwe, vůbec nebyli mláďata, ale už dospělí samci. Nikdo jim to samozřejmě nevěří a krvelačná monstra teď pod Damianovým příspěvkem schytávají pořádnou sodu.

Damian se snaží zabránit tomu, aby se takové věci opakovaly. Zvířatům a všem živým tvorům dává stoprocentní podporu a z incidentu se slony je pořádně rozhořčen. Pod příspěvkem se strhla lavina nenávistných komentářů vůči lovcům. Kdo ví, třeba se brzy něco změní a takovéto počiny nebudou alespoň plně legální, jak tomu bylo u nebohých slůňat.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy