Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

ODPORNÁ HAJZLBÁBO! Štiková dostává za hysterii v televizi pořádnou čočku

Monika Štiková
+ Dalších 93 fotografií
Reality show Štiky z ní podle jejího vlastního mínění měla udělat obdivovanou hvězdu první velikosti, místo toho má ale možná spíš ještě rozšířenější řadu kritiků. Monika Štiková (45) se s tím vypořádává po svém: cenzurou.

V prvním díle reality show Štiky museli diváci zeslabovat zvuk, aby na ně Monika neječela až tak moc. Vypadalo to, že se rozčílí kvůli každé prkotině (kvůli pornu manžela nebo poněkud nevinnému názoru dcery Ornelly) a seřvala všechny na hromadu.

vystříhané záběry byly husté.

Na jejím Facebooku to po odvysílání začalo hodně vřít.

„Na sociální síti pořád ňuňu fotky prohnané přes deset filtrů, v realitě pět brad a ženská vypadající o dost starší, než kolik má v občance. Navíc hysterka,“ neodpustila si poznámku Tina.

„Styďte se! Přepočítávat všechno jen na peníze, to musí být strašně smutný život,“ napsala Věra Monice.

„Někoho tak nenávistného jsem ještě nezažila. A jestli je pravda, že to není hraný, což tvrdí Pepa Kokta, tak by se měla Monika jít léčit. Tyhle záchvaty nejsou normální. Jen všechny ponižuje a nikdo nemůže říct jediné slovo na obranu, jinak ho zlikviduje,“ zlobí se Ivana.

„Je odporná. Tolik řvaní v rodině a zašlapávání ostatních do země, to je na okamžitou hospitalizaci. Takhle se normální máma a babička v rodině nechová. Měla by se stydět,“ zuří Ronny.

„Nejvíce mi bylo líto Quentina. Chápu, že ten pořad musí být prostříhaný, ale ze strany té čarodějnice nebyl žádný zájem o vnoučka. Asi si nechce připustit, že už je babičkou. Hraje si na honoraci, ale chová se jak hajzlbába,“ kritizuje Monika A.

„Takové chování neznám a takového diktátora v rodině bych nemusela. Jako Tchyně by neměla už nikomu radit,“ naráží Kateřina na pořad konkurenční televize, v němž Monika rozdávala životní moudra.

Tyhle příspěvky už u ní ale na profilu nenajdete. Zmizely a skví se na něm jen ty, v nichž pracovitou Monču lidé vynášejí do nebes.

„Tak ano, mažu lidi, co jsou sprostí, vulgární a anonymní. Můj FB a moje věc. Nechci negaci,“ vyjádřila se k tomu sama matka rodu. Řekla i sama sobě to samé při natáčení Štik?

Diváci i jinde dávají najevo svou nevoli.

„Kdybyste to pustili třeba na hřbitově, tak by se i ti nebožtíci sbalili a šli si lehnout jinde,“ píše na stránkách Primy Felix.

„Nechápu, že Ornella podle mámy nesmí nic říkat o tom, že chce pořád s někým mladým spát, hlavně že ji matinka pořád obtěžuje svými řečmi o tom, kdy a jak si s někým užila. Je to ženská, které ušlo, že i někdo jiný má právo říct, co se mu nelíbí. Mussolini vážně proti ní hadr!“ přidal Tomáš.

A co vy? Fandíte rázné Monice v zatím neúspěšném pořadu, nebo je vám její chování nepříjemné?

Mohlo by vás zajímat

Další články