Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Odporná domácnost ve Výměně manželek: 4 děti, ale v koupelně nejsou ani kartáčky

Odporná domácnost ve Výměně manželek: 4 děti, ale v koupelně nejsou ani kartáčky
Zdroj: TV Nova, koláž eXtra.cz
+ Dalších 13 fotografií
Výměna
Tohle bude jedna z nezapomenutelných epizod Výměny manželek! Tento týden uvidíme, jak si Lenka poradí ve Zdenině rodině s nedostatkem financí a nepříliš vzornými dětmi. A dokáže naopak Zdena nahradit v nové rodině Lenku, která vede celou domácnost?

V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Nového Sedla, kterou tvoří Zdena (38), Petr (39), Nikola (18), Patrik (15), Petra (12) a Dan (9). Na druhé straně se seznámíme s Lenkou (33), Petrem (43) a Lucinkou (20 měsíců), kteří žijí v Liberci.

Rodina z Nového Sedla se přihlásila do Výměny manželek hlavně kvůli honoráři, ale i kvůli problémům s výchovou dětí. Zdena vidí chybu hlavně ve svém manželovi, který údajně není důsledný.

Druhou rodinu přihlásil do pořadu tatínek Petr. Zajímá je především zkušenost s natáčením. Petr a Lenka jsou spolu deset let a vzájemně se doplňují. O chod rodiny se stará hlavně Lenka, protože Petr je velmi zaneprázdněný.

To, co potká Lenku v náhradní rodině, ovšem asi nečekala. Už při příchodu do nového domova byla značně znepokojená. Všude byla špína, v kuchyni nedostatek nádobí, lednice prázdná a mrazák plný nechutných nečistot. V koupelně navíc chyběla veškerá drogerie včetně kartáčků na zuby.

Zvládne Lenka deset dní v této rodině?

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy