Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Odporná Češka nazvala své nenarozené dítě zm*dem: Pak napsala na Facebook něco nepochopitelného

To snad není možné.
Jedna fotka a jeden hloupý komentář dokáží na sociálních sítích v dnešní době šílené věci. Blonďatá dívka si nejspíše neuvědomila, co svým stupidním chováním způsobí. K fotce s holým břichem napsala otřesný popisek a lidé ji za něj div nelynčují. Na druhou stranu, divíte se?

Problémem dnešní doby nejsou až tak sociální sítě jako to, že na ně může přispívat svými myšlenkovými pochody zcela každý, bez rozdílu věku nebo inteligence. A to většinou bývá problém jako v tomhle případě.

Neznámá mladá dívka si zavařila na pořádný problém. A když už ne problém, tak na tu největší ostudu a opovržení ve svém životě. Vyfotila si totiž před zrcadlem selfie s holým břichem a k fotce napsala nepochopitelný text, který zvedl ze židle nejednoho člověka.

„Progres po potratu. Aneb jak čtyřtýdenní zmrd dokáže zkurvit břicho,“ napsala slečna pod fotku na sociální síť. Tento snímek se stal jednoznačně nejvíce sdíleným příspěvkem během víkendu. Komentující lidé jsou naprosto znechuceni.

„Fuj, takoví lidé existují? Je mi z ní zle,“ komentují lidé v podobném duchu dívčinu fotku. Pravdou je, že některá individua by v žádném případě neměla mít přístup na internet. Tato dívka je toho důkazem.

Mohlo by vás zajímat

Další články