Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Odpočinek pro dospělé: Nejlepší římské lázně, wellness i rekreační areály Česka

Odpočinek pro dospělé: Nejlepší římské lázně, wellness i rekreační areály Česka
Zdroj: Monínec s.r.o.
Relax pro dospělé
Tak jste zvládli se svým dítětem další školní rok, a protože to nebylo vůbec snadné, je na čase se odměnit! Vyrazte se svou polovičkou, kamarádkou či jinou blízkou osobou za odpočinkem. Vybrali jsme pro vás ta nejlepší a nejkvalitnější česká zařízení, kde se vám zcela jistě bude líbit.

Celý rok se staráte o děti, aby měly vše, co jim na očích vidíte. Kdo se ale postará o vás? I vy si přece potřebujete oddychnout a nabrat nové síly! Není nic snazšího, než si udělat poklidný, harmonický a odpočinkový víkend plný wellness, zábavy a relaxace. Pokud nemáte hlídání, nezoufejte, vybírali jsme taková místa, aby se bavila celá rodina. Vy si tak užijete zasloužený relax a zbytek si může vyzkoušet některou z nabízených akčnějších aktivit.

Hlídání dětí zajištěno

V Mariánských Lázních přišli pro letošek se speciálním projektem nazvaným Coolonáda Ten spočívá v letním animačním programu ve stylu indiánského léta. Zatímco si tedy vaše ratolesti budou hrát ve stylovém teepee na náčelníka Apačů, vy si může zajít na romantickou procházku po turisty nepřeplněném příjemném městečku, vyzkoušet sílu unikátních Římských lázní a v neposlední řadě si zajít na nějakou tu masáž, zábal a wellness proceduru. Pokud si přece jen budete chtít dát trochu do těla, k dispozici vám je Royal Golf Clubu, kde si můžete zahrát golf a dát něco dobrého na zub. Mariánské Lázně nabízí i další kulturní i odpočinkové aktivity, ze kterých si jistě vyberete tu pravou.

Komplexnost služeb

Letošní rok visel nad zahájením lázeňské sezóny vzhledem k situaci s koronavirem velký otazník. Naštěstí však vše dobře dopadlo a Lázně Jáchymov mohly opět přivítat své návštěvníky. Tyto lázně jsou velmi oblíbené díky své komplexnosti. Úzce totiž spolupracují se Skiareálem Klínovec Přes den se tak můžete vyřádit na kolech nebo koloběžkách a večer se pak oddávat relaxaci a odpočinku při některé z lázeňských procedur. Léto samozřejmě také vybízí k romantické procházce po kolonádě, kterou byste si určitě neměli nechat ujít.

Bazén s neskutečným výhledem

Pokud toužíte po bazénu s nejkrásnějším výhledem v Čechách, navštivte wellness centrum na Monínci. Při koupání a relaxaci se tak můžete dívat přímo do údolí Českého Meránu. Dále nezapomeňte využít saunu, vířivku a objednat si nějakou masáž. Areál Monínec nabízí velké množství aktivit. Tudíž, až se zrekreujete, můžete vyrazit do Aktivity parku, který zabaví celou rodinu. Zapomenout nemůžeme ani na stylový hotel a skvělou kuchyni, kterou si rád vychutná každý návštěvník areálu. Rozhodně doporučujeme na Monínec zajet na více než jeden den, nudit se rozhodně nebudete.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy