Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Odpadlík Nikola ze Survivoru: Promluvila o Chili i vítězi! A za co setřela Braňa s Johy?

Nikola Čechová
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
Survivor

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol nepatřila k nejsilnějším hráčům Survivoru 2022, podařilo se jí ale dostat až mezi osm nejlepších. Sama po svém vypadnutí přiznala, že se tak stalo jen díky její téměř dokonalé sociální hře. Komu by přála vítězství, kdo naopak nedostane její hlas a v kom se nejvíce zklamala? Rozpovídala se o tom v rozhovoru na Nova Plus.

Nikolu viděli diváci nejdrsnější reality show světa Survivor na televizních obrazovkách naposledy. Soutěž opustila, ale i tak je na sebe pyšná.

Přestože nepatřila k těm nejsilnějším, dokázala vybojovat osmé místo a svou cestu hodnotí s úsměvem. “Myslím, že Survivor změní každého, protože je to životní zážitek, který jen tak někdo nemá šanci zažít. Jsem vděčná, že já jsem tu šanci měla,” prohlásila Nikol pro Nova Plus.

Nikol Čechová: Byla to jízda!

“Člověk se dozví spoustu věcí o sobě, protože dostane darem spoustu času a musí se obrnit trpělivostí a nevědomostí,” říká. Právě nevědomost byla pro Nikol asi to nejtěžší, protože v běžném životě má vše pod kontrolou a vše pevně v rukách. Ukázala sama sobě, jak silná je a jak umí fungovat mimo svou komfortní zónu. Právě díky tomu pro ni bude účast v soutěži nezapomenutelná. “Byla to jízda, ale jsem za to moc vděčná!”

Nikola Čechová o Chili

Nikola v Survivoru nelituje takřka ničeho. “Celou dobu jsem hrála tak, jak mi byly rozdány karty. Když jsem přijela na ostrov a zjistila složení kmene a to, že tam je dost sportovců, bylo mi jasné, že to asi nebude moje silná stránka. Věděla jsem, že musím vsadit na sociální hru, a myslím si, že se mi to povedlo.”

Strategii zvolila skvěle, ale přece jen by něco změnila. “Možná bych změnila to, že jsme si s Chili určitou chvíli neuvědomily, že bychom měly dát najevo, že umíme fungovat bez sebe. Asi základní chyba, ale člověk, když je ve hře, tak spoustu věcí nevidí.”

Komu Nikol fandí a komu ne

Komu by Nikol přála výhru? “Asi nebude úplným překvapením, že bych to přála Chili. Už v jednom z prvních rozhovorů jsem říkala, že je pro mě adept na vítěze. Má vše, co vítěz Survivoru má mít. Má osobnost, umí říct, co se jí líbí a nelíbí, rybaří, skvěle vaří a hraje. Mám ráda to, když někdo umí hrát a jen se neveze.”

Právě proti Chili se Nikol postavila v posledním duelu, který se jí stal osudným. Po emocionálním boji soutěž opustila.

Nikol se netají ani tím, komu by výhru nepřála. “Přemýšlela jsem, komu bych výhru nepřála. Za mě by vítěz asi neměl být Braňo, protože ani jednou za těch dva a půl měsíce nepřišel s nějakým nápadem, co se týče strategie,” zdůvodnila.

Kritika Braňa a Johy

Braňo ale není jediný, kdo by podle Nikol neměl odejít s výhrou. “Nepřála bych to asi ani Johy, protože jsem se v ní trochu zklamala. Na začátku jsem jí to přála, měla příběh, hrála, líbilo se mi, jak uvažuje.” Nicméně názor změnila. Johy klamala a to jsem asi nepřekousla.” Hlas by nedala ani Veve, která se podle ní také spíše jen veze.

Na své působení i další účastníky ale vzpomíná v dobrém. Soutěž opouští bez negace a pocitu křivdy. “Samozřejmě se mi spousta věcí zdála nefér nebo přes čáru, ale to neovlivní moji vzpomínku na to. Člověk hodně rychle zapomíná na ty negativní věcí.” řekla Nikol v rozhovoru na Nova Plus.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy