Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Odpadky, špína a Barcelona: Takhle se Messiho parta loučila s Prahou

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
fotbal
Na hřišti nic extra nepředvedli, pražskou Slavii v Lize mistrů porazili jen o gól. Zato předvedli, že uklízet neumí. Milionáři z fotbalového klubu FC Barcelona v Edenu dvakrát trefili branku, koš v šatně ani jednou. Partička kolem fotbalového génia Lionela Messiho odjela z Prahy se třemi body v kapse. A veze si také ostudu.

Na hřišti to jsou jednoznačně géniové, kteří s míčem dokáží kouzlit. Naprosto sehraný tým FC Barcelona, jehož tahounem je hvězdný Lionel Messi, se ve středu na stadionu v pražském Edenu utkal s pražskou Slavií.

A favorizovaný katalánský tým potvrdil, že hrát s ním je těžké. Slávisté rozhodně neudělali ostudu, když s "Barcičkou" hráli vyrovnaný zápas, a dokonce existovaly naděje, že by mohli z duelu vzejít jako vítězové. Chybělo málo, ale Barcelona vstřelila pražskému týmu o gól více. Škoda...

Hvězdní hráči, které vedení katalánského týmu platí s nadsázkou zlatem, nepředvedli jen kvalitní fotbal, ale také to, že jsou to pořádná prasátka Jaký bordel totiž po sobě nechali v šatně, se vidí málokdy. Na internetu se objevilo video, jak se "opálení kluci" loučili s Prahou. A není to hezká podívaná. Že by se Katalánci řídili pravidlem, že šatnu uklízí poražený tým?

Související články

Další články