Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Odmítl ji a teď jsou z nich kamarádi: Toma Feltona a Emmu Watson pojí silné přátelství

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 17 fotografií
harry potter
Ačkoliv Emma Watson (29) a Tom Felton (31) hráli ve filmech o mladém čaroději Harrym Potterovi nepřátele, v reálu jsou velcí kamarádi. Během několika let společného natáčení se mezi nimi vytvořilo silné pouto, které v jednu dobu u Emmy přerostlo v lásku. I přesto, že ji Tom neopětoval, jejich přátelství nebylo zatraceno a nyní tvoří nerozlučnou dvojku.

Když se jako malé děti objevili Emma Watson a Tom Felton na obrazovkách coby Hermiona Granger a Draco Malfoy, hráli nepřátele. I když se ve filmech nemohli navzájem vystát, jakmile byly na natáčení vypnuty kamery, nenávistný výraz oba vyměnili za úsměv a stali se z nich reální přátelé.

Emma se nikdy netajila tím, že se do Toma během natáčení Harryho Pottera zamilovala. On její lásku neopětoval a i když ji to tenkrát ranilo, později jí došlo, že to byla jen dětská láska a že jejich přátelství je pro ni mnohem cennější. Stejný přístup měl i představitel Draca, a tak se i léta po natáčení vídají vždy, když jim to pracovní povinnosti dovolí.

Existují i takoví fanoušci, podle kterých měla Hermiona skončit ve vztahu s Dracem. Jejich srdce téměř roztála ve chvíli, kdy se Emma pochlubila společnou fotkou s Tomem, na níž se oba usmívají a je vidět, že jsou spolu jako přátelé velmi šťastní. Sny těmto fanouškům sice zřejmě nikdy nesplní, je ale krásné vidět, jak moc se mají i takovou dobu od konce natáčení snímků o kouzelném světě rádi.

Související články

Další články