Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Odmítl chemoterapie a nechal rakovinu vyhrát: Milan Šimáček (†56) z Černých baronů pro to měl vážný důvod

Milan Šimáček odešel do hereckého nebe.
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Milana Šimáčka (†56) měli diváci rádi především proto, že si ho pamatují jako otylého vojína Vatu z Černých baronů nebo ze snímku Tankový prapor. Vlivem nepřiznané rakoviny herec za poslední dobu zhubl až 25 kilogramů. Zákeřná nemoc ho nakonec zabila. Herec totiž odmítl docházet na chemoterapie, a to z jediného důvodu.

Černí baroni nebo Tankový prapor. Dva kultovní filmy, z nichž si můžete pamatovat Milana Šimáčka, který před nedlouhou dobou podlehl rakovině jater. Tu ale do poslední chvíle zapíral. Naposledy se herec objevil ve společnosti na křtu knihy, kde všechny přítomné šokoval svým vzhledem. Bylo vidět, že s ním něco není v pořádku. Jeho váha za poslední měsíce klesla o hrůzných 25 kilogramů.

Tvrdil, že je to tím, že má dluhy a nikomu nic nepřiznal. Nasadil si dokonce přísnou dietu, která mu zakazovala i alkohol. Rakovina ho nakonec porazila. Odmítl totiž chemoterapie. Šimáček byl hluboce věřící a svěřil se raději do rukou Boha. Víra pro něj byla podstatná, ale uzdravit ho nedokázala. Informace přinesl portál Blesk.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články