Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Odměny pro prodavačky: Albert opět rozdává mimořádné bonusy

Zdroj: Albert
Albert
Od začátku pandemie pracují v první linii. Neuniklo to ani mnohým politikům, když je zmínili ve svých novoročních projevech. Zásobování obyvatel potravinami je nezbytné. Za mimořádné úsilí prodavačkám, ale i řezníkům, skladníkům či pekařům pracujícím v prodejnách děkovali i zaměstnavatelé. Albert například mimořádnými bonusy. Ten prosincový byl 4 000 korun. Od 1. ledna jim také zvýšil mzdy.

V roce 2020 vyplatil Albert tisícům zaměstnanců v prodejnách bonusy celkem třikrát, ve druhém a čtvrtém čtvrtletí, a mimořádně ještě za měsíc prosinec.

„Zaměstnancům patří díky za výborné zvládnutí náročného období adventu a vánočních svátků, které bylo ještě ztížené protikoronavirovými a hygienickými opatřeními. Všichni se zasloužili o spokojený, pohodlný a bezpečný nákup našich zákazníků,“ poděkoval kolegům z prodejen Michal Pavelka, ředitel pro operativu ve společnosti Albert. Náklady na vyplacení prosincové odměny činí řádově několik desítek milionů korun.

Provozním zaměstnancům v obchodech Albert se od Nového roku také zvedly mzdy. Polepšili si v průměru o šest procent, přičemž každý má garantované navýšení o tři procenta. I přes ztíženou ekonomickou situaci danou pandemií onemocnění Covid-19 tak obchodník pokračuje v navyšování mezd.

„Společně s našimi zaměstnanci jsme loni udělali maximum, abychom vytvořili bezpečné prostředí k nákupu a aby bylo v našich obchodech dostupné vše potřebné. To se nám povedlo a zákazníci se k nám s důvěrou vracejí,“ dodal Michal Pavelka.

Albert děkuje svým zaměstnancům v prodejnách další mimořádnou odměnou. Za jejich nasazení jim vyplatil 4 000 korun.

Související články

Další články