Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině Jaromír Soukup

Odměna za zdravé jídlo? Aplikace od Alberta ocení vaše nákupy

Odměna za zdravé jídlo? Aplikace od Alberta ocení vaše nákupy
Zdroj: Albert
Aplikace od Alberta

Každý z nás rád šetří a když jde o nákupy potravin, tak o to víc. Nově s tím pomůže aplikace Můj Albert. Za nákupy v obchodech Albert připisuje kredity, které se následně smění za peníze a zlevní další nákupu. Navíc ještě extra oceňuje v nákupním košíku bio produkty, výrobky značky Nature´s Promise a vybrané zdravé potraviny.

Novinku spustil Albert v minulém týdnu. „Jde o unikátní věrnostní program, který odměňuje zákazníky za to, že jedí lépe. Přístupem ke zdravému životnímu stylu pro co nejširší počet lidí přímo navazujeme na naši misi pomáhat lidem jíst a žít lépe,“ vysvětluje Bram Neervoort z Alberta.

Díky aplikaci máte na jednom místě v mobilu věrnostní program, aktuální leták, nákupní seznam i inspiraci v podobě zdravých receptů. Novinka vám také usnadní nákup a výběr zboží. V sekci „Jezte lépe a získejte kredity“ poskytne přehled akčních nabídek z aktuálního letáku obchodu, který nejraději navštěvujete, a také exkluzivní nabídky přímo na míru. Aplikace Můj Albert je k dispozici pro operační systém iOS i Android.

Připravíte si v ní nákupní seznam, zobrazíte přehled historie nákupů a na míru šité položky včetně extra kreditů hlavně na produkty, které máte rádi a nejčastěji si je vybíráte. Nasbíráte v ní také body ve věrnostních kampaních, takže už žádné kartičky a lepení.

Inspiraci máte v kapse

Nevíte, co uvařit k obědu nebo večeři? Stačí se podívat do aplikace a vybrat si z více než tisícovky receptů a tipů z Magazínu Albert. Automatický výběr receptů odpovídá preferencím vyplněným při přihlášení.

S vyhledáním správného receptu pro různé příležitosti pomůže filtr. Vybírat můžete podle chodů, obtížnosti, délky a typu přípravy, diety, typu jídla, kuchyně či příležitosti. Suroviny z receptů se dají snadno a pohodlně přidat do nákupního seznamu.

Účtenky schováte v telefonu

Pokud si potrpíte na ekologii nebo chcete pomoct životnímu prostředí, zvolte si zasílání elektronické účtenky do aplikace. Podle odhadů Alberta takto může dojít k úsporám až několika stovek kilometrů účtenek jenom do konce letošního roku. S růstem počtu uživatelů poroste také úspora.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy