Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Odměna za zdravé jídlo? Aplikace od Alberta ocení vaše nákupy

Odměna za zdravé jídlo? Aplikace od Alberta ocení vaše nákupy
Zdroj: Albert
Aplikace od Alberta

Každý z nás rád šetří a když jde o nákupy potravin, tak o to víc. Nově s tím pomůže aplikace Můj Albert. Za nákupy v obchodech Albert připisuje kredity, které se následně smění za peníze a zlevní další nákupu. Navíc ještě extra oceňuje v nákupním košíku bio produkty, výrobky značky Nature´s Promise a vybrané zdravé potraviny.

Novinku spustil Albert v minulém týdnu. „Jde o unikátní věrnostní program, který odměňuje zákazníky za to, že jedí lépe. Přístupem ke zdravému životnímu stylu pro co nejširší počet lidí přímo navazujeme na naši misi pomáhat lidem jíst a žít lépe,“ vysvětluje Bram Neervoort z Alberta.

Díky aplikaci máte na jednom místě v mobilu věrnostní program, aktuální leták, nákupní seznam i inspiraci v podobě zdravých receptů. Novinka vám také usnadní nákup a výběr zboží. V sekci „Jezte lépe a získejte kredity“ poskytne přehled akčních nabídek z aktuálního letáku obchodu, který nejraději navštěvujete, a také exkluzivní nabídky přímo na míru. Aplikace Můj Albert je k dispozici pro operační systém iOS i Android.

Připravíte si v ní nákupní seznam, zobrazíte přehled historie nákupů a na míru šité položky včetně extra kreditů hlavně na produkty, které máte rádi a nejčastěji si je vybíráte. Nasbíráte v ní také body ve věrnostních kampaních, takže už žádné kartičky a lepení.

Inspiraci máte v kapse

Nevíte, co uvařit k obědu nebo večeři? Stačí se podívat do aplikace a vybrat si z více než tisícovky receptů a tipů z Magazínu Albert. Automatický výběr receptů odpovídá preferencím vyplněným při přihlášení.

S vyhledáním správného receptu pro různé příležitosti pomůže filtr. Vybírat můžete podle chodů, obtížnosti, délky a typu přípravy, diety, typu jídla, kuchyně či příležitosti. Suroviny z receptů se dají snadno a pohodlně přidat do nákupního seznamu.

Účtenky schováte v telefonu

Pokud si potrpíte na ekologii nebo chcete pomoct životnímu prostředí, zvolte si zasílání elektronické účtenky do aplikace. Podle odhadů Alberta takto může dojít k úsporám až několika stovek kilometrů účtenek jenom do konce letošního roku. S růstem počtu uživatelů poroste také úspora.

Další články

Nejnovější kauzy