Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Odkopnutá nevěsta ze Svatby si polepšila: Mirka si bere pohledného Petra

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
reality show

Experti show Svatba na první pohled prošli náročnou situací. Musí najít nevěstě Mirce (23), která zůstala na ocet, nového partnera jen tři dny před svatbou. Její původní ženich Marek musel kvůli vážným důvodům odstoupit a na scénu místo něj nastoupí modrooký Petr (28). První pár druhé řady reality show, Romana a Petr, se zase pohádá jako ještě nikdy. "Vztah je na bodu mrazu," říkají.


Tým expertů je postaven před složitou situaci. "Mirka je připravena se vdávat a jít do toho od začátku naplno, ale Marek poslal zprávu, že z vážných důvodů z experimentu odstupuje. Musíme respektovat jeho rozhodnutí, což znamená, že máme dvě možnosti. Buď nalezneme nový pár, nebo najdeme k Mirce někoho, kdo se k ní bude hodit stejně jako Marek," vysvětlují vztahoví koučové Svatby na první pohled svým kolegům z týmu. Na hledání navíc mají málo času, pokud chtějí dodržet termín Mirčiny svatby, jež se má konat už za tři dny.

Opravdu se jim podaří takřka nemožné. Na základě vědeckých experimentů vyberou pro Mirku nového partnera – Petra, kterého tak čeká nejedno překvapení. Šibeniční termín na přípravy na svatbu i na to, aby vše vstřebal, a k tomu zjištění, jak to je v jeho případě.

"Důležité je, aby se nestalo, že si Mirka bude myslet, že Petr je náhradník. A to samé u Petra. Je potřeba, aby si nemyslel, že je náhradník za někoho jiného, kdo z experimentu odstoupil," mají jasno experti. "Nechápu, kde jste ji našli, kde takový holky žijou nezadaný," nechá se v jednu chvíli slyšet Petr.

Hádka u Romany a Jaroslava

Zatímco u Mirky to po počátečních slzách vypadá na happy end, u Romany a Jaroslava, prvního páru, to zaskřípe jako nikdy dřív. "Teď je náš vztah na bodu mrazu," přiznává Romana deset dní po svatbě. "Čas ukáže, jestli spolu máme být, nebo ne. A teď ukazuje, že spíš ne," říká otevřeně rozčarovaná novomanželka.

Na rozdíl od nich je u Kadriho a Andrey, páru číslo dvě, vše zalité sluncem. Na svatební cestě zažívají neskutečnou romantiku, i nadále se krůček po krůčku sbližují. Již brzy je však čeká návrat do reality všedních dní... Také pár číslo tři, Roman a Andrea, se sbližuje na svatební cestě. V jedné situaci to mezi nimi hodně zajiskří, a tak se zdá, že v jejich případě měli experti šťastnou ruku.

Související články

Další články