Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Odkopaná Kuchařová o církevní žalobě: Nikdy jsem neposkytla svolení ke zveřejnění, říká

+ Dalších 7 fotografií

Kauza Kuchařová vs. Brzobohatý nabírá na obrátkách. Zatímco Ondřej Brzobohatý má ve věcech jasno a je si téměř jistý, že církevní žalobu poskytla médiím jeho bývalá žena, Taťána si stále trvá na své pravdě. Situace je vyhrocena natolik, že se Ondřej rozhodl dát Taťánu k soudu za pomluvu. Modelka nyní poskytla rozhovor pro Showtime, kde se vyjádřila ke zveřejnění církevní žaloby.

Spor mezi modelkou Taťánou Kuchařovou a jejím bývalým manželem Ondřejem Brzobohatým hýbe mediálním světem. Celé znění církevní žaloby, kde Kuchařová obviňuje Ondřeje ze sexuální odlišnosti a záliby v nošení ženských šatů, podle hudebníka musela poskytnout právě ona. Z tohoto důvodu se rozhodl podat na svou ex k civilnímu soudu žalobu za pomluvu. Taťána se nyní v rozhovoru pro Showtime k celé situaci vyjádřila. Názor nemění, stále si trvá na své pravdě.

„Já jsem nikdy neposkytla svolení k tomu, aby někdo něco zveřejňoval. Bulvár to udělal bez mého souhlasu a vědomí,“ popisuje své rozhořčení v rozhovoru Kuchařová, která stále tvrdí, že církevní žalobu nikomu neposkytla. Není tak jasné, za jakých okolností by měla někomu zmíněné svolení poskytnout.

Není jasné, komu měla poskytnout svolení

Přiznala, že celá situace je pro ni extrémně náročná a psychicky vyčerpávající. Myšlenky na aktuální kauzu se snaží odvést zejména prací. „Já musím říci, že je mi z toho špatně. Jsou to náročné dny. Já se k tomu do anulace ale nemůžu dále veřejně vyjadřovat,“ sdílí své aktuální pocity. Zároveň vzkázala poděkování všem, kteří ji chápou a vyjadřují jí podporu. Právě na Kuchařovou se v posledních dnech snesla velká vlna kritiky jak od jejích fanoušků, tak od známých tváří.

Že je situace mnohem závažnější, si musela uvědomit i v momentu, kdy se dozvěděla, že Brzobohatý potáhne celou kauzu k civilnímu soudu. „Na Taťánu Kuchařovou podávám k civilnímu soudu žalobu za pomluvu, aby se pravda definitivně i u soudu potvrdila a zastavila se tak centrifuga spekulací,“ informoval o svých razantních plánech.

Hlavním cílem modelky, nehledě na žalobu a chystaný civilní soud, je dotáhnout církevní anulaci do konce. Je pro ni velmi důležitá k tomu, aby mohla situaci nadobro uzavřít. V rozhovoru avizovala i své plány do budoucna. „Snažím se jet dál bez ohledu na to, co se děje. Je to to jediné, co teď mohu. Odrážet útoky, bránit se a dotáhnout věci, které jsou důležité,“ zakončuje Taťána.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy