Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Odhodlaný Felix Slováček (74): Miminko s Lucií? Bude, ale musím být ještě schopný!

Lucie sladila pouze svojí kabelku s barvou svetříku svého přítele Felixe.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 32 fotografií
Proutník Felix Slováček (74) nepřestává překvapovat. Do milenky Lucie Gelemové (35) je zamilovaný natolik, že dokonce mění svá předešlá prohlášení. Když po měsíci opět přišlo na přetřes miminko s Lucií, Slováček připustil, že společný potomek by mohl jednoho dne přijít!

Tak tohle už Dáda Patrasová (61) možná nevydýchá. „Dítě s Lucií určitě neplánujeme,“ tvrdil eXtra.cz ještě před měsícem Felix Slováček (74). Jenomže teď přišla otočka o sto osmdesát stupňů!

Lucie Gelemová (35) je žena v nejlepších letech a dost dobře by se mohlo stát, že bez miminka Felixovi pláchne. A tak Slováček připustil, že společný potomek snad nebude v budoucnu problém. „Pokud bych byl ještě schopný, tak možná ano,“ řekl serveru blesk.cz.

Pro tuto chvíli prý však není plození na pořadu dne a Felix si tak může ještě na nějakou dobu oddechnout. Už před dvěma lety Dáda prohlásila, že Gelemová dožene Slováčka k dítěti. A zdá se, že to pomalu začíná nastávat.

Související články

Další články