Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Odhodlaná narkomanka Katka chce seknout se závislostí, drogy se na ulici prý nezdražily

+ Dalších 13 fotografií
Život Katky Bradáčové (42) je jako na houpačce. Aktuálně prožívá jedno z těch lepších období. Je to dáno především partnerským vztahem, do kterého před více než rokem pevnýma nohama skočila. S Katkou jsme natočili rozhovor, v němž na kameru prozradila mnoho věcí o svém soukromí a jak aktuálně žije.

Katka je kupodivu člověk, který sice žije na ulici, ale na rozhovor přišla v souladu s nařízeními vlády. Měla roušku, která jí skrývala úsměv. Byla v dobrou formě a měla dobrou náladu. "S partnerem se chráníme a desinfikujeme si ruce. Jinak jsme v izolaci, abychom se nenakazili," řekla v rozhovoru Katka, se kterou režisérka Helena Třeštíková natáčela dlouhých šestnáct let slavný dokument.

Katka aktuálně "funguje" na subotexech (Přípravek užívaný při závislosti na opioidech – pozn. red.) a ráda by ukončila svou dlouho epizodu závislosti. "To, že chci seknout se závislostí, to u mě platí pořád. Až mi bude líp, tak se to snad povede," míní nejznámější narkomanka Česka s tím, že v současnosti prožívá životní štěstí.

Dobrá hospodyňka

Má přítele. Je s ním více než rok, společně se toulají životem, ale nestěžují si. Z Katky se dokonce stala hospodyňka, i když nechtěla prozradit, kde našli s partnerem útočiště. "Přítel má rád maso. Doma vařím víc já," prozradila střípek ze soukromí a pokračovala: "Ivo by mohl být pro mě životní partner," dodala Katka.

Katka promluvila o více věcech. Třeba o tom, že by ráda natočila pokračování slavného dokumentu. První díl VELKÉHO ROZHOVORU najdete ZDE

Související články

Další články