Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Odhalte tajemství: Jak je možné, že některé ženy nestárnou

Odhalte tajemství: Jak je možné, že některé ženy nestárnou
Zdroj: Foto se svolením @miculka
krása

Jsou krásné, a i když už jim dávno není dvacet, na těch dvacet vypadají. @E.D.I.T.H.A nebo @miculka – jedna je milovnice cestování a druhá fitness trenérka. Obě jsou ambasadorkami N-Medical a našli společného pomocníka nejen k udržení krásy, ale také pružnosti celého těla v kyselině hyaluronové nebo elastinu.

Vedle @E.D.I.T.H.A a @miculka jsou to známé topmodelky, herečky i profesionální sportovci. Některé z nich najdete i na @n_medical_official.  

Elastin i kyselina hyaluronová jsou tělu naprosto přirozené, mají podíl na tom, že pleť je rozjasněná, pružná a vláčná, ale oboje také během let ubývá.

Kyselina hyaluronová na hydrataci zvenku i zevnitř

Kyselina hyaluronová je látka, která se přirozeně nachází v našem těle, především v pokožce, pojivové tkáni a očích. Její hlavní funkcí je zadržovat vodu, tedy hydratovat tkáně a udržovat v nich dostatečnou vlhkost. Schopnost organismu vytvářet kyselinu hyaluronovou ale začíná přibližně od pětadvacátého roku života klesat. Po čtyřicítce si jí vytváříme o 60 % méně, než bychom potřebovali a po šedesátce dokonce o 90 % méně. Pokud chceme udržet pokožku hydratovanou, a tedy pružnou a zdravou, nezbývá než ji tělu dodávat.

Je všeobecně známo, že nejúčinnější přípravky používají profesionálové – kadeřnice, kosmetičky i dermatologové. Právě pro dermatologické ordinace a kosmetické salony bylo vytvořeno Hyaluron N-Medical bio-sérum, které je teď k dispozici i pro širokou veřejnost. Sérum obsahuje koncentraci látek 8,97%. Například obsahuje Matrixyl, látku na bázi unikátních peptidů. Tyto peptidy jsou nosiči informací pro přestavbu a opravu kůže a dokáží zvýšit elasticitu a pružnost pokožky o 20 %. Aktivují mezibuněčnou hmotu a pokožka se tak stává hydratovaná a krásná. Dále přípravek obsahuje kombinaci dvou druhů kyseliny hyaluronové, které se starají o hydrataci v hlubších vrstvách pokožky i na jejím povrchu. Hyaluron N-Medical bio-sérum je vyráběno za nejpřísnějších hygienických podmínek v České republice a je kontrolováno v laboratořích.

Hyaluron N-Medical je přípravek pro vnitřní užití (doplněk stravy), který obsahuje nejvyšší koncentraci 100% čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové na našem trhu. Kombinuje vysokomolekulární a nízkomolekulární hyaluronovou kyselinu v komplexu, který je vytvořen tak, aby naše tělo využilo celý objem bezezbytku. Tento doplněk stravy hydratuje pokožku, tkáně a celý organismus směrem zevnitř ven. Dostane se všude tam, kam už krémy ani séra nedosáhnou, tedy i do nejhlubších kožních vrstev. Napomáhá v boji proti vráskám, zvyšuje hydrataci pokožky, tkání a celého organismu.
Je k dostání ve formě roztoku pro nakapání do oblíbeného nápoje, gelu který se rovněž přidává do nápoje, má ale vyšší koncentraci a rychlejší nástup účinku. A v neposlední řadě ve formě tobolek. Každý si může vybrat tu formu, která mu bude vyhovovat.

Odhalte tajemství: Jak je možné, že některé ženy nestárnou


Elastin pro pružnost

Zkuste se dotknout špičkami prstů podlahy, aniž byste pokrčili kolena. Elasticita kůže, ale i vazů a šlach je stejně důležitá jako hydratace, a tak samozřejmá, že o ní vůbec neuvažujeme – dokud o ni s přibývajícími roky nezačneme přicházet. Čas zastavit neumíme, ale něco lze: doplnit chybějící elastin a pomoci vrátit tělu alespoň část mladistvé pružnosti. V potravě elastin téměř nemáme, proto je dobré doplňovat ho jinak.

Elastin N-Medical obsahuje 200 mg nebo 400mg hydrolyzovaného bio-elastinu a přírodní vitamin C v každé tobolce. Elastin je velmi důležitá bílkovina, jejímž hlavním úkolem je zajišťovat elasticitu. Nachází se v kůži, cévách, plicích, šlachách a dalších orgánech. Často elastické vlastnosti lidé přisuzují kolagenu, ale kolagen zajišťuje pouze pevnost, ne elasticitu. Přirozeným stárnutím bohužel elastinu v organismu postupně ubývá, proto je pro naše tělo stále těžší udržet potřebnou pružnost, tak jak tomu bylo v dětství a mládí. Elastin byl uveden na trh v roce 2022 a za tu krátkou dobu bylo prodáno přes 60 tisíc balení. Získává na popularitě, protože funguje skvěle na korekci vrásek i například po váhovém úbytku, aby se kůže navrátila do původní podoby.

Odhalte tajemství: Jak je možné, že některé ženy nestárnouKdyž jsou ty Vánoce…

Protože je čas Vánoc, dostanete až do 31.12.2022 ke každému nákupu nad 1000 Kč na shop.n-medical.cz náušnice Swarovski v hodnotě 250,- Kč jako dárek.

Odhalte tajemství: Jak je možné, že některé ženy nestárnou


Další články

Nejnovější kauzy