Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Odhalili jsme tajemství podivné Nadi, šílené fanynky Ivety Bartošové: Tohle je její pravá tvář!

Šílená fanynka Ivety Bartošové – paní Naďa Mašková ze Svitav – na sebe výrazně upozornila svým postáváním za vilou tragicky zesnulé a nedávno pohřbené zpěvačky. Tam zazpívala na povel novinářům píseň Tři oříšky a zapózovala na sto a jeden způsob před záplavou červených hřbitovních svíček.

Naďa Ivetu velmi obdivovala už za jejího života, úspěšná ikona osmdesátek a devadesátek byla dlouhou dobu vzorem pro mnohé dámy. Stejně tak jako pro Naďu, která sama chtěla být zpěvačkou. A když to neklaplo v nováckém X Factoru, zkusila štěstí v Do-re-mi. Tam ze sebe udělala padlou labuť, krásku Adrianu z muzikálu Dracula. Naďa si k sobě pořídila i patřičného statného zachránce, ostříhaného na mulleta. Jejich temné vystoupení rozhodilo dokonce i Kateřinu Brožovou, která je jinak herečkou, a tak zvládne na požádání udělat různé přesvědčivé „ksichty“. Ale tady se neuhlídala ani paní Kačka.

„Osobně bych od těchto bytostí rychle utekl jak buzerant od k*ndy,“ okomentoval video s paní Naďou Maškovou youtuber CaryMaryFuck, který záznam nahrál na internet. Myslíte si, že jsou jeho slova příliš drsná? Koukněte se a posuďte sami!

Související články

Další články