Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Odhalila, jak vypadá bez vlasů: Hlavní je, se z rakoviny nepo..., říká Anna Slováčková

Anna Slováčková
Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
BOJ
Krásná herečka a zpěvačka Anna Slováčková (24) si musela před třemi týdny vyslechnout krutou zprávu od lékařů. Diagnostikovali jí zhoubný nádor v oblasti prsou. Naštěstí v počátečním stádiu. Anička má za sebou první chemoterapii, po které přišla o své nádherné blond vlasy. Teď ukázala první snímek, jak aktuálně vypadá. A to se slovy, že svůj boj se zákeřnou rakovinou rozhodně nevzdá.

Před třemi lety biopsie odhalila, že dcera Dády Patrasové (63) a Felixe Slováčka (76) má nezhoubný nádor. Nahmatala si na prsu dvě bulky… Situaci nepodcenila a byla pod pravidelnou lékařskou kontrolou. Před třemi týdny slyšela hodně smutný verdikt lékařů. „Našli mi zhoubný nádor,“ řekla eXtra.cz nadaná Anička s tím, že lékaři začali okamžitě s léčbou.

"První chemoterapii mám za sebou. A přišla jsem o víkendu o část vlasů. V pondělí jsem to tedy oholila kompletně, když za mnou přišli moji nejbližší a oholili mi to… Bylo to na mou psychiku hodně drsné," řekla exkluzivně eXtra.cz krásná herečka, která odhalila i snímek, na němž je bez vlasů.

"Cca tři týdny zpátky jsem se dozvěděla výsledky biopsie, kterou jsem podstoupila po tom, co jsem si našla v prsu novou bulku. Jak asi už tušíte, tak nádor je tentokrát zhoubný. Nejsem ale v ohrožení života a vše bylo opravdu včas podchyceno. Hned jsme začali s léčbou a věci se daly do pohybu. Mám teď za sebou první chemoterapii a před sebou další. A nevím, co a jak bude dál a ani nechci říkat, co mě dál čeká. V tom mají jasno doktoři. A já si říkám, že se vždycky může cokoliv změnit (k lepšímu samozřejmě). Vše normálně zvládám a svět se nebortí. Jak říká jeden můj dobrý přítel. Hlavní je, se z toho nepo... Je to prostě tak, jak to je a je to jen drobné zdržení na mé cestě, které mi otevřelo oči a ukázalo pohled na svět a život zase jiným směrem. Tím, který jsem zrovna potřebovala vidět. A doufám, že to někomu z vás žen třeba pomůže, když budu tuhle osvětu šířit dál - kontrola je důležitá v každém věku. Nic nepodceňujte a dávejte na sebe pozor a mějte sebe rádi! Mám kolem sebe celou rodinu, přátele a lásku. A to je nejdůležitější a největší nakopávač," uvedla ke snímku Anička.

Všichni Aničce unisono přejí, aby svůj boj zvládla a vše se obešlo bez komplikací.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy