Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

ODHALENO: První hvězdou nové StarDance je biatlonistka Gábina Koukalová!

+ Dalších 29 fotografií
StarDance 2019
Známe první taneční pár StarDance 2019! V letošní, už desáté řadě si zatančí bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová (29). Partnerem jí bude tanečník Martin Prágr, pro kterého to bude televizní premiéra.

Gabriela Koukalová (29) je samé překvapení. Před pár dny potvrdila, že definitivně sekla s biatlonem a teď se stane součástí StarDance 2019. Na podzim se bude vysílat jubilejní desátá řada oblíbené taneční show.

„Trošku jsem se nejprve bála, že StarDance zase bude podobný dril, ale nakonec jsem moc ráda, že jsem na nabídku tancování kývla. Je to pro mě další životní výzva,“ prozradila Koukalová, která se tanečního parketu už nemůže dočkat.

Její partner, tanečník Martin Prágr, je ve StarDance rovněž nováčkem. A to, že bude Koukalovou učit a pak s ní tancovat, si vysnil. „Viděl jsem spoustu závodů Gabriely a možná mi to ještě úplně nedochází, vedle koho vlastně sedím a s kým budu tancovat. Mám z toho obrovskou radost a věřím, že se nám jako sportovcům bude dobře spolupracovat,“ rozplýval se Prágr.

Mohlo by vás zajímat

Další články