Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

ODHALENO: Přísně tajné fotky ze zákulisí MOSTU! Tohle se dělo, když kamery zhasly

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 122 fotografií
Galerie
Chtěli byste se podívat "na plac" seriálu Most!, který v pondělí skončil? Máte příležitost! Ven se totiž dostaly unikátní snímky z natáčení, jež jste v televizi rozhodně neměli možnost vidět.

Seriál Most! se stal takovým fenoménem, že jeho případné překonání se bude dát považovat za zázrak. Martin Hofmann, Erika Stárková, Jitka Čvančarová nebo Zdeněk Godla dokázali před kamerou vyčarovat takovou atmosféru, jakou jsme v Česku dlouho nezažii.

A přestože seriál v pondělí osmým dílem skončil a pokračování se neplánuje, můžete teď nahlédnout „pod pokličku“. Česká televize totiž zveřejnila unikátní fotky přímo z natáčení, které nikde jinde neuvidíte.

"S Mostem jsme všichni strávili několik let a díky vám to stálo za to! Stojí za ním desítky a desítky lidí, kteří možná nejsou tak viditelní jako herci, ale bez kterých byste Most! jen těžko měli tak rádi,“ stojí v textu, který snímky doprovází.

Most! se natáčel od srpna do listopadu 2017, během 65 natáčecích dnů se tvůrci podívali do již legendární Severky, na mostecký autodrom, sídliště Chanov, do hotelu Cascade, nemocnice, knihovny nebo kostele Nanebevzetí Panny Marie.

Seriálu pomohlo vziknout také na 821 komparzistů, kteří o natáčení jevili nebývalý zájem. A není tajemstvím, že řadu romských protagonistů si tvůrci našli přímo v Chanově.

Související články

Další články