Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

ODHALENO: Jasmina a Rytmus prozradili, jestli to bude holčička, nebo chlapeček!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 33 fotografií
Šťastná zpráva
Jasmina Alagič (29) a Rytmus (42) se těší na prvního potomka snad víc než na další luxusní auto v garáži. Ačkoliv se řada nastávajících rodičů nechává překvapit, prominentní páreček to nevydržel a pohlaví miminka si nechal prozradit. Půvabná moderátorka teď odtajnila, jestli Rytmusovi nosí pod srdcem chlapečka, anebo holčičku!

Rytmus (42) se konečně dočkal a už nebude otcem jen luxusním bourákům a tučnému kontu, ale živému tvoru. Kdo by do nich řekl, že se nechají překvapit, spletl by se. Jasmina Alagič (29) byla na ultrazvuku a i s natěšeným budoucím tatínkem už znají pohlaví prvního děťátka!

Moderátorka loňské SuperStar se s novinou pochlubila na Instagramu. "Se synem v bříšku. Nebudu dělat ohledně pohlaví tajemnou, přijde mi to zbytečné. Nestojím o články v souvislosti s těhotenstvím, ale pochopila jsem, že to není na mě. Jsem šťastná a hrdá budoucí máma našeho malého bengora," napsala rozněžněná Jasmina.

Teď už slavné dvojici zbývá pouze vybrat miminku jméno. Bude to Patrik po tatínkovi, anebo budou chtít být originální a zvolí úplně jiné? To je zatím ve hvězdách, ale doufejme, že malého nepotrestají nějakou příšerností, jak v poslední době mívají rodiče ve zvyku.

Držíme palce, aby těhotenství probíhalo hladce a Jasmina se měla do porodu jako v bavlnce!

Související články

Další články