Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Odhalení ve StarDance 2021: Prasklo první jméno hvězdného tanečníka!

Zdroj: Česká televize
StarDance
Deset řad úspěšné soutěže StarDance objevilo několik hvězdných tanečníků. Kdo z nich si ale zatančí ve StarDance 2021? Okruh tanečníků je dle našich zdrojů už sestaven. První jméno je vítěz poslední řady - Dominik Vodička.

Příprava 11. ročníku StarDance je v plném proudu. Tvůrci roční pauzu využili naplno a dle našich informací jsou přípravy v plném proudu. Podle zdroje z týmu StarDance je seznam profesionálních tanečníků již hotový. Neznáme všechna jména, víme však, že nabídku dostal vítěz poslední řady StarDance a držitel Thálie Dominik Vodička, což je logický postup. Kromě tří výjimek se vítěz předchozího ročníku v další řadě objevil vždycky.

Řada profesionálních tanečníků, kteří v uplynulých ročnících zazářili, je velmi smutná, protože osloveni nebyli, a oproti tomu jsou jiní, o kterých se šušká, že nabídku přijali a již se letošního ročníku nemohou dočkat. Otázkou je, zdali Česká televize vsadí pouze na osvědčené a již známé tanečníky a nebo objeví i nové osobnosti.

Nadaný tanečník, který se před několika dny rozpovídal o transplantaci vlasů, měl dostat nabídku od nového odborného poradce StarDance Marka Zelinky, partnera herečky Marie Doležalové.

Dominik Vodička vyhrál s Veronikou Kubařovou

Na prosincovém natáčení pořadu Sportovec roku, kde dělal Zelinka poprvé taneční choreografii pro televizi s lidmi ze StarDance, si vybral do své choreografie s Danielou Písařovicovou právě Vodičku a také porotce Jana Tománka.

Vodičku tak pravděpodobně čeká další hvězdné tančení. S jakou partnerkou bude soutěžit, zatím nikdo neví, ale vzhledem k pestrosti, o kterou se ČT snaží, by se nemělo jednat o mladou herečku.

Zda dostane do páru sportovkyni či zpěvačku, můžeme zatím jen spekulovat. Vodička vyhrál poslední řadu s herečkou Veronikou Khek Kubařovou, kdy ve finále porazili herce Matouše RumlaNatálií Otáhalovou.

Související články

Další články