Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Odhalení TĚHOTENSTVÍ Meghan Markle: Bude stačit tento malý DETAIL!

Jak poznáme, že je Meghan Markle těhotná?
Zdroj: instagram
+ Dalších 123 fotografií
O těhotenství Meghan Markle (37) se už popsaly stohy papíru, vždycky se o královském miminku spekulovalo kvůli volnějšímu oblečení. Jenže až bude vévodkyně ze Sussexu skutečně nosit potomka prince Harryho (34), poznáme to podle něčeho úplně jiného!

Meghan Markle vplula mezi členy královské rodiny s několika malými zaškobrtnutími, žádné z nich však nebylo na módním poli. Tam je vévodkyně ze Sussexu jako ryba ve vodě. A svému novému postavení přizpůsobuje i účesy!

Manželka prince Harryho nosí rozpuštěné rovné vlasy, často je k vidění i s drdůlkem. Kdo si dosud myslel, že požehnaný stav Meghan prozradí jako první rostoucí bříško, byl na omylu. Budou to právě účesy, podle kterých to poznáme!

Vévodkyně totiž používá speciální brazilskou vlasovou kosmetiku. Od přírody má kudrnaté vlasy, ale tyto přípravky je dokáží dokonale narovnat. Pro těhotné ženy je ale jejich užívání nebezpečné, a tak je bude muset Meghan přestat používat.

Takže až bude Meghan v tom, objeví se na její hlavě kudrlinky! A všichni doufají, že k tomu dojde co nejdříve.

Mohlo by vás zajímat

Další články