Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Odhalení po Výměně: Soňa (40) nechala ŠPINAVÉ KALHOTKY na zvláštním místě

Odhalení po Výměně: Soňa (40) nechala ŠPINAVÉ KALHOTKY na zvláštním místě
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 108 fotografií
Drsná dohra
Začala se sprchovat a čistit si zuby? Zázraky se sice občas dějí, v případě upocené Soni (40) z Výměny manželek tomu ale diváci naděje nedávají. Během osmi očí s křikem, že se nenechá urážet, z místnosti utekla. Hnala se pryč tak rychlým krokem, jako by snad spatřila zubní kartáček. Milana (36) a Pavel (48) prozradili další nechutnosti, kterých se nechtěně stali svědky!

Soňa (40) z Výměny manželek sama přiznala, že je líná. Jenže s tím nechtěla nic dělat. Dotáhla to do opravdové "dokonalosti", náhradní muž Pavel (48) ji prý neviděl čistit si zuby, dokonce ji musel donutit jít do sprchy. Nulová hygiena byla snad největší problém matky čtyř dětí z Hlinska.

„Pro mě bylo peklo celých deset dní. Za prvé nic neudělala, a když ano, tak jakoby to neudělala, nebo to hodila na děti," řekl Pavel televizi Nova. „Nejhorší byl ten smrad z ní, protože ona se nemyla, základní hygienické návyky na bodu mrazu, paní byla cítit z hodně velké dálky,“ vzpomínal na upocenou Soňu.

Milada se musela vypořádat se zanedbanou domácností, kterou jí Soňa předala s úsměvem. Byt sžírala plíseň, nakonec to ale Milada přežila ve zdraví. „Nejhorší pro mě byl ten záchod a pak díra ve zdi ucpaná použitými dámskými kalhotkami," prozradila, co našla při úklidu míst, jež Soňa zjevně viděla před hodně dlouhou dobou.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy