Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Odhalení nových párů na Slavíkovi: Tři hvězdy Survivoru a láska pod rouškou noci

Český slavík: Nové páry českého showbyznysu
Zdroj: Herminapress / se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
vztahy

Český slavík byl letos plný překvapení, o které se postarali hvězdní hosté. Dokonce se odhalilo několik nových párů, avšak každý z nich to vzal po svém. Vincent Navrátil a Anna Kadeřávková chtěli lásku ještě tajit, zato moderátor Tomáš Zástěra hrdě svou nádhernou partnerku oficiálně představil společnosti. Jaké další páry přinesl Český slavík? 

Moderátor Tomáš Zástěra už není sám. Pár tvoří s krásnou brunetkou, kterou oficiálně představil společnosti na Českém slavíku, kde byli jednou z nejhezčích dvojic. "Tak jsme poprvé vyrazili do společnosti," napsal Tomáš na svém Instagramu ke snímku s půvabnou partnerkou, jejíž totožnost zatím není známá.

Netrvalo dlouho, než se do hvězdy Survivoru pustily fanynky. Některé mu přejí štěstí, jiné mrzí, že nejsou tou vyvolenou právě ony.

Hned den po Českém slavíku oznámil lásku další pár: umělecký truhlář a účastník Survivoru Adam Raiter, který randí s krásnou Radkou Pavlovčinovou. "A tady je zářící, milující, hodná, vášnivá, zábavná, chytrá, talentovaná, PALIČATÁ. Ta, co má v životě jasnej cíl, a hlavně ta, co je teď jen moje a já jen její," uvedl dojemně Adam na svém Instagramu. Proč však na galavečer nedorazili spolu, je otázkou, na Slavíky totiž Radka přišla bez Adama.

Páry, které svou účastí překvapily

Vincent Navrátil a Anna Kadeřávková byli na Českém slavíku pomyslnou třešničkou na dortu. Jejich lásku totiž odhalili paparazziové pod rouškou noci, když se oba aktéři oddali vášnivé líbačce, jak informoval Expres. Pro mnohé bylo tohle spojení velkým překvapením, a to z důvodu, že si syna Veroniky Žilkové do té doby spojovali s embryoložkou Anetou Kňávovou. S tou se ale Vincent podle svých slov už před nějakou dobou rozešel, jak informoval na svých sociálních sítích.

Na Českém slavíku se k sobě také měly hvězdy známých reality shows. Veve ze Survivoru dorazila na udílení cen po boku Vildy z Love Islandu. Ač pár působil velmi nenápadně, bylo jasné, že přišli spolu. Nehnuli se od sebe téměř na krok a vedle sebe měli i místa k sezení.

Krásná Veronika pak ohromila v sexy poloprůhledné róbě, která odhalovala její pozadí. "Skvělý večer v perfektní společnosti a možnost vše vidět i z druhé strany," napsala krásná blondýnka na svůj Instagram. Zda Veve a Vilda skutečně tvoří pár, zatím není potvrzené.

Související články

Další články