Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Odhalení maminky malého Šman Kotka: Vojtěch ulovil Radanu mimo vody showbyznysu

Vojta Kotek i s partnerkou Radovanou přivítali na svět chlapečka.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
odhalení

Zatímco osobnost herce Vojtěcha Kotka je u nás již dávno známá, o jeho lásce Radaně toho nikdo moc neví. Krásku, kterou představil veřejnosti teprve letos v březnu a učinil ji svou ženou i matkou prvního syna, totiž ulovil ve vodách zcela mimo český showbyznys. Jaký je tedy příběh páru, který se před několika dny na Instagramu pochlubil narozením malého Huberta I. Šman Kotka?

Herec Vojtěch Kotek, který se proslavil svou rolí v české komedii Snowboarďáci, patří snad k největším tajnůstkářům mezi českými celebritami. I když randil s celou řadou českých hereček a umělkyň, o jeho soukromém životě se toho nikdy příliš nevědělo.

Zlom nastal až s jeho osudovou láskou, kterou ulovil ve zcela jiných vodách, než by se dalo předpokládat. Holky "od fochu", mezi nimiž byly například herečka Tereza Ramba, Berenika Kohoutová, tanečnice Jessica Monteiro, dcera sochaře Jaroslava Róny Valerie a další dámy pohybující se v branži, nakonec strčila do kapsy krásná manažerka se jménem Radana.

Tajná svatba

Neví se, jak dlouho Vojtěch s Radanou randili, ale poprvé ji jako svou novou přítelkyni ukázal veřejnosti letos v březnu na slavnostní premiéře filmu Betlémské světlo od režiséra Jana Svěráka, ve kterém hraje dvojroli. Tehdy byli všichni unešeni její krásou a půvabem, nikdo ale netušil, že už pod srdcem nosí dalšího pokračovatele slavného jména Kotek.

Radaniným zakulaceným bříškem pár šokoval až 30.6., kdy se uskutečnila jejich přísně utajovaná svatba, kterou se ale pro slavný a dlouho utajovaný pár prý nic nezměnilo. "Vlastně ne... Když od toho člověk čeká nějakou změnu, nevím, jestli je to dobře. Já myslím, že my jsme se měli stejně fajn před svatbou a máme se stejně fajn i po ní," svěřil se Vojta pro deník Super.cz.

Syn s vtipným jménem

Jen pár měsíců po svatbě se u Kotků konala další velká událost. Tou bylo narození Vojtova a Radanina prvního potomka, o kterém šťastný novopečený tatínek informoval na svém Instagramu. "Hubert I. Šman Kotek. Je tu s námi! Vítej synáčku! Milujeme tě!" napsal známý herec k fotografii ručičky novorozeného chlapečka a tím se opět postaral o senzaci.

"Se jménem je to trošku složitější. Já jsem si totiž vždycky v kruhu přátel dělal trochu legraci, že jestli někdy budu mít syna, pak bych chtěl, aby se jmenoval Ježíš. Ono to zní ambiciózně, ale když si k tomu řeknete to příjmení, tak z toho vyleze ten vtip," říkal s úsměvem Kotek a odkazoval na zvolání "ježíškote".

Ačkoli mělo jít o vtip, svůj nápad rozvíjeli dál. "Kdyby to byl muslim, jmenoval by se Jemin (jeminkote). Ale s největší pravděpodobností, protože mám židovské předky, by se měl jmenovat Šman (šmankote). A my jsme mu tak nějak z legrace začali říkat," vtipkoval herec. "Pořád mu říkáme Šmane, Šmanísi, Šmanimíre. A obávám se, že mu to zůstane, no. Tak nám asi úplně nepoděkuje," obával se Kotek, že jeho syn bude mít jméno "za trest", jak uvedl herec v pořadu ShowTime na CNN Prima News.

Související články

Další články