Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Odhalení: Freddie Mercury měl poměr s Carrie Fisher, princeznou Leiou z Hvězdných válek

Odhalení: Freddie Mercury měl poměr s Carrie Fisher, princeznou Leiou z Hvězdných válek
Zdroj:
+ Dalších 8 fotografií
kniha
Podle nové biografie měl nejen Freddie Mercury, ale i David Bowie poměr s již zesnulou herečkou Carrie Fischer. Tvrzení, že herečka měla mít aféru hned se dvěma světovými hudebníky, zaznělo v knize Carrie Fisher & Debbie Reynolds: Princess Leia & Unsinkable Tammy in Hell, kterou sepsali dva filmoví historikové.

Na knižní pulty se dostala další biografie zesnulé herečky Carrie Fischer, oblíbené představitelky princezny Leii z kultovních Hvězdných válek

Knihu pojmenovanou Carrie Fisher & Debbie Reynolds: Princess Leia & Unsinkable Tammy in Hell mají na svědomí filmoví historikové Darwin Porter a Danforth Prince. Tvrdí v ní, že herečka měla v roce 1973, když jí bylo 17 let, poměr s Davidem Bowiem.

Potkala ho na večírku, kam ho pozval Mick Jagger

Podle knihy potkala Carrie Fisher Davida Bowieho na večírku v Londýně, kde byla se svou matkou a známou herečkou Debbie Reynolds. Ta tam byla pozvána samotným Mickem Jaggerem Carrie přitahoval Bowie údajně proto, že dělal ze světa příjemnější místo pro rebely a nepřizpůsobivé lidi, jako byla ona sama. Zmínila se taky že slavný zpěvák byl schopen přežít celé dny jenom na kokainu a mléce, které pil kvůli jeho vysokým nutričním hodnotám. V té době ještě nebyl ženatý se svou první ženou, modelkou Angie Bowie.

Freddie Mercury ji svedl ještě předtím, než se přiznal k homosexualitě

Freddie Mercury údajně mladou herečku svedl v době, kdy měl dlouholetý vztah s Mary Austin Carrie prý nechtěla zasahovat do jejich vztahu, ale Freddie jí její obavy rozmluvil. K oběma údajným aférám mělo dojít čtyři roky předtím, než byla obsazena do své životní role princezny Leii v Hvězdných válkách.

Než Carrie v roce 2016 zemřela, nikdy jí nečinilo problém podělit se o informace ze svého intimního života. Učinila tak například ve své autobiografii z roku 2016 The Princess Diarist. V ní přiznala, že v roce 1976, v době, kdy se točily Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje, měla tři měsíce trvající poměr s Harrisonem Fordem. Ten byl v té době poprvé ženatý s Mary Marquardt.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy