Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Odhalení dalšího soutěžícího Tváře: Pro charismatického herce z Ordinace je to velká výzva

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
show
Už na podzim odstartuje na obrazovkách televize Nova další řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci se i v šesté řadě mohou těšit na osm zbrusu nových soutěžících. Televize Nova odhalila už 4 z nich. Nyní je nově znám i pátý soutěžící. O koho se jedná?

Po Zuzaně Norisové, Kateřině Brožové (51), Robertu Urbanovi a Debbi Kahlové je nyní nově znám i pátý soutěžící oblíbené show. Je jím slovenský herec Ján Jackuliak. Pokud Vám jméno tohoto charismatického muže nic neříká, napoví vám seriál Ordinace v růžové zahradě. Tam Ján ztvárnil roli násilníka terorizujícího svou ženu.

Televizi Nova se herec svěřil s tím, že účinkování v show, kde soutěžící tančí, zpívají a do jisté míry i hrají, je pro něho velká výzva. "Dlouho jsem netancoval, o zpívání raději hovořit nebudu, protože spíše recituji, ale budu se snažit intonovat. Ale rozhodně se těším, protože si myslím, že bude dobrá parta, bude sranda, a to mám rád,“ řekl Ján Jackuliak.

Podporovat ho bude prý jeho rodina. „Moje krásná a úžasná manželka je při mně v dobrém i zlém a syn, který má deset měsíců, se jen krásně usmívá,“ doplnil herec.

Kdo bude další účinkujícím show Tvoje tvář má známý hlas? Na to jsme všichni zvědaví!

Související články

Další články