Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Odhalení dalšího soutěžícího Tváře: Pro charismatického herce z Ordinace je to velká výzva

+ Další 3 fotografie
show
Už na podzim odstartuje na obrazovkách televize Nova další řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci se i v šesté řadě mohou těšit na osm zbrusu nových soutěžících. Televize Nova odhalila už 4 z nich. Nyní je nově znám i pátý soutěžící. O koho se jedná?

Po Zuzaně Norisové, Kateřině Brožové (51), Robertu Urbanovi a Debbi Kahlové je nyní nově znám i pátý soutěžící oblíbené show. Je jím slovenský herec Ján Jackuliak. Pokud Vám jméno tohoto charismatického muže nic neříká, napoví vám seriál Ordinace v růžové zahradě. Tam Ján ztvárnil roli násilníka terorizujícího svou ženu.

Televizi Nova se herec svěřil s tím, že účinkování v show, kde soutěžící tančí, zpívají a do jisté míry i hrají, je pro něho velká výzva. "Dlouho jsem netancoval, o zpívání raději hovořit nebudu, protože spíše recituji, ale budu se snažit intonovat. Ale rozhodně se těším, protože si myslím, že bude dobrá parta, bude sranda, a to mám rád,“ řekl Ján Jackuliak.

Podporovat ho bude prý jeho rodina. „Moje krásná a úžasná manželka je při mně v dobrém i zlém a syn, který má deset měsíců, se jen krásně usmívá,“ doplnil herec.

Kdo bude další účinkujícím show Tvoje tvář má známý hlas? Na to jsme všichni zvědaví!

Mohlo by vás zajímat

Další články