Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Odhalené tajemství Zdeňka Pohlreicha: Drsný šéf je v soukromí velký romantik. Na co sbalil manželku?

Zdeněk Pohlreich s manželkou Zdeňkou
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
LÁSKA
Je to sice teprve devět let, co se věhlasný kuchař Zdeněk Pohlreich (63) znovu oženil a vzal si svou milovanou Zdeňku (48), znají se ale mnohem déle. Už zhruba před třiceti lety se do sebe zakoukali v Austrálii. Na co ji tehdy sbalil a čím své paní dělá radost dodnes?

Jak se seznámili

Zdeněk Pohlreich (63) působí v televizi někdy jako nesmlouvavý kritik (s kterým je někdy legrace), ale jinak asi bude docela citlivá duše. Když před mnoha roky odjel na zkušenou do Austrálie, shodou okolností tam coby poměrně čerstvý třicátník potkal československou juniorskou reprezentantku v softbalu Zdeňku a hned si rozuměli.

Na kus žvance ji ale neuhnal. Jak Zdeňka Pohlreich prozradila v Prostřeno!, spíš ji okouzlilo to, jak uměl hrábnout do strun.

„Pak jsme se potkali na letišti, kam jel vyzvednout manželku,“ vzpomíná.

Zdeněk Pohlreich je romantik

Ani na zkušenější kolena nyní slavný kuchtík ale nezapomíná svou lásku těšit hudbou.

„Zdeněk kytaru vezme do ruky i dnes. Vlastně hrajeme oba dva, drnkáme si navzájem a vždycky se u toho strašně nachechtáme,“ prozradila eXtra.cz manželka kuchařského mága.

Zdeňka Pohlreich muže nechce předělávat

Že se dali dohromady až v trochu pozdějším věku, jim jenom prospělo. „Ve dvaceti jsem se s chlapy prala. Život dnes už ale vidím z jiného nadhledu než dřív, náš vztah se Zdeňkem je dnes úplně o ničem jiném,“ nemůže si druhé manželství vynachválit.

Vtipné je, že je hodně spirituálně založená, zatímco hvězda Ano, šéfe! na podobné věci prakticky vůbec nedá.

„Zdeněk bere, že to ke mně patří. Máme se navzájem rádi, vůbec se nechceme nijak předělávat, podporujeme se. Nechává mi můj svět, já jemu ten jeho,“ popisuje dokonalé souznění manželů Zdeňka Pohlreich (48) závěrem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy