Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Odhalená nevěra v Survivoru? Ornella přišla s šokujícím tvrzením, do kterého zapletla partnera Bezděkové

Odhalená nevěra v Survivoru? Ornella Koktová přišla s šokujícím tvrzením, do kterého zapletla Sebastiana Navrátila
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/Herminapress/eXtra.cz/Slávek Vybíral/Koláž eXtra.cz
+ Dalších 80 fotografií
odhalení

Ornella Koktová se ještě ani nestačila ohřát po svém odchodu ze Survivoru a už udělala rozruch. V ukázce show Agáta a Ornella totiž zdánlivě propálila, že Sebastian Navrátil má v Čechách dvě přítelkyně, přitom oficiálně chodí s Andreou Bezděkovou. Jenže ne vše je tak, jak to na první pohled vypadá.

Survivor je nejen náročná show, kde soutěžící bojují o přežití, ale také místo, kde spolu tráví účastníci spoustu času na jednom místě. To může podnítit u obyvatel ostrova nejen přátelství, ale i něco víc. Zároveň se často soutěžící o sobě navzájem dozvědí i intimní detaily jejich života.

Ornella: Týpeček má v Čechách dvě buchty

Ornella Koktová, která ze soutěže odstoupila ze zdravotních důvodů, si po návratu z ostrova pustila pusu na špacír ve svém pořadu, který má spolu se svou kamarádkou Agátou Hanychovou. V něm prozradila zejména pikantní detaily ze života některých soutěžících. V ukázce, kterou Ornella vydala, přichází řeč na Sebastiana Navrátila. "Ty jsi se normálně zamilovala do Sebastiana," říká v sestřihu Agáta. Načež pokračuje Koktová. "Týpeček má v Čechách dvě buchty a ony o sobě nevědí, takže holky: už o sobě víte," řekla Ornella, jak je patrné z ukázky.

Doporučené video: Ornella Koktová v pořadu eXtra host

"Tak ti možná dá přes držku," odvětila jí na to Agáta a vypadá to, že tím myslí Andreu Bezděkovou, která se dříve Survivoru také zúčastnila a vydržela v něm poměrně dlouho a s níž Sebastian chodí. Jenže ne vše je tak, jak to na první pohled vypadá. Ukázka je totiž sestříhaná tak, že to působí, jako když se celou dobu mluví o Sebastianovi. Zmíněné záletnictví se však týká někoho úplně jiného z ostrova. Ostatně i Bezděková videoukázku okomentovala s humorem. "Ten neřád!" napsala. 

Ornella si tak svým šikovným sestřihem akorát udělala reklamu na svůj podcast, který vychází na placené platformě Hero Hero. To, že z krátké ukázky nevychází Sebastian zrovna v dobrém světle, ji ale zřejmě příliš netrápí. 

Bezděková si užívá volnosti

Co se týče Bezděkové, tak ta si užívá volnosti a obráží večírky se svým kamarádem Otakarem. Modelka se tak nedávno například zúčastnila akce, kde si užívala večer plnými doušky. “Tak jsem nám za toho našeho ostrovana na chvíli společensky zaskočil,” napsal kamarád Bezděkové pod jejich společnou fotku na Instagramu.

“Minimálně s ním budu obcházet jeho vysněné restaurace, a to velmi ráda,” řekla Bezděková s úsměvem redakci eXtra.cz na to, co plánuje se Sebastianem dělat, až se vrátí domů. 

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy