Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Odešli Harry a Meghan kvůli královně? Údajně je naštvala odstraněním fotografie

Princ Harry a Meghan Markle.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
královská rodina

Rozhodnutí prince Harryho a jeho ženy, vévodkyně Meghan opustit britskou královskou rodinu mělo možná prozaický důvod. Podle nové knihy Brothers and Wives: Inside The Private Lives of William, Kate, Harry and Meghan je urazila královna Alžběta odstraněním jejich fotografie ze svého stolu.

Kolem odchodu prince Harryho a jeho ženy, vévodkyně Meghan z britské královské rodiny panuje mnoho spekulací. Další z nich přidal Christopher Andersen ve své nové knize Inside The Private Lives of William, Kate, Harry and Meghan. V ní autor podle listu Daily Mirror uvádí, že měla Harryho s Meghan namíchnout sama královna Alžběta II.

Fotka Harryho s Meghan musela pryč

Jak Andersen píše, měla Alžběta nechat odstranit ze svého stolu společnou fotografii vévody a vévodkyně ze Sussexu s jejich synem. Původně měla přitom tuto fotografii spolu s ostatními fotkami dalších členů královské rodiny. Harry s Meghan si tohoto odstranění jejich fotografie údajně všimli během královnina vánočního projevu v roce 2019.

To měla být podle Andersena pomyslná poslední kapka. Nedlouho poté pár oznámil, že plánuje odejít z královské rodiny a přesídlit do Ameriky. Mluvčí Buckinghamského paláce nová zjištění nechtěla blíže komentovat.


Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy