Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Odešla, stýská se mi: Odkopnutý Richard Genzer utápí žal z rozchodu s Pavlou u moře

Zdrcený Richard Genzer po rozchodu utekl k moři
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
zajímavosti

Bavič Richard Genzer (54) trpí u moře, nešťastná láska ho trápí, pro Showtime uvedl, že Pavlu Kalinovou, která od něj odešla, stále miluje. Drsná slupka chlapa jako hora skrývá velmi citlivou duši.

Bavič, moderátor a tanečník Richard Genzer (54) se svěřil pořadu Showtime, že po rozchodu s krásnou a vysokou blondýnou Pavlou Kalinovou trpí jako zvíře.

Citlivá duše navenek drsného showmana, kterému není nic svaté, utrpěla těžkou ránu, a tak Geňa odjel na dovolenou k moři, konkrétně do Chorvatska, aby tam přišel na jiné myšlenky.

Během vztahu s Pavlou Richard zářil a objevoval se s ní na veřejnosti velmi často. Pavla podporovala Genzera i v předposlední řadě StarDance, kde soutěžil místo zraněného Václava Kopty po boku tanečnice z Chomutova Jany Zelenkové.

O Pavle mluvil Geňa v superlativech

Během vztahu se sympatickou Pavlou hlásal: "Pavla je moc krásná a já pořád nechápu, jak takový idiot jako já měl takové štěstí, že jsem ji potkal a ona se do mě zamilovala. Jsem šťastný jako už dlouho ne," svěřil se v jednom z rozhovorů na jaře 2019.

Pavla a Richard již netvoří pár a zdrcený Richard si pro Showtime na FTV Prima postěžoval: "Odešla, stýská se mi a moc ji miluju. A to je všechno, co k tomu řeknu."

Pravý důvod rozchodu nepotvrzený porotce další řady StarDance neprozradil. Zda Pavla nezvládla umělecké deprese Richarda z nedostatku práce během korony či nedokázala vydržet jeho bezbřehou hyperaktivitu, to nikdo neví.

Richard Genzer je národem milovaný šílenec, který umí pobavit všechny napříč spektrem. Jak už to však bývá, v srdci mohou být tito lidé velmi nešťastní.

Pro Genzera, který v životě zažil velké úspěchy a chystá se s pořadem Partička na velkolepé turné, tak momentálně platí označení "smutný klaun". Držíme mu palce, snad se Pavla Kalinová vrátí.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy