Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Odešla na jógu a zmizela! Pomozte najít Zuzanu (37), na kterou doma čeká miminko

Pomozte ji najít
Rodina se bojí o Zuzanu Vizcardo Mravovou (37), která žije v Praze. Manžel, děti i policie prosí o pomoc při pátrání. Maminka odešla v neděli večer na cvičení, ale domů se už nevrátila.

Od nedělního podvečera postrádají příbuzní sedmatřicetiletou Zuzanu Vizcardo Mravovou. Maminka žijící v Praze 3 odešla během nedělního večera před osmnáctou hodinou. Opustila své trvalé bydliště na Žižkově a vydala se do centra metropole.

Měla namířeno na Národní třídu na lekci jógy. Odtamtud se ovšem už nevrátila a nikomu o sobě nedala vědět. Pohřešovaná u sebe nemá žádné osobní doklady ani mobilní telefon. Podle příbuzných netrpí žádnou nemocí, která by ji mohla ohrožovat na životě.

Doma má malého kojence a ještě jedno starší dítě. Celé příbuzenstvo o ni má strach. Policie po ní pátrala, ale bezvýsledně. Proto se nyní obrací s pomocí při pátrání na širokou veřejnost. Pomozte Zuzanu najít.

Mohlo by vás zajímat

Další články