Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Odešel jako hrdina: Robert (†33) si stoupl před dceru (5), když na ni zaútočil pes

+ Další 2 fotografie
Hrdina
Robert Joseph Quick (†33) zemřel jako hrdina. Snažil se ochránit pětiletou dcerku před rozzuřeným psem, jenže z velkého stresu dostal infarkt, který se stal příčinou smrti.

Odešel jako velký hrdina. Tak by se dal popsat příběh Roberta Josepha Quicka, který si stoupl před pětiletou dcerku, když na ni zaútočil pes. Agresivní pes pokousal dívenku v obličeji a tatínek se tomu snažil zabránit. Povedlo se, protože jí zachránil život, ale sám bohužel nepřežil. Zřejmě z velkého stresu dostal infarkt, na který později v nemocnici zemřel.

Útok se odehrál před jejich domem ve městě Fort Madison v americkém státě Iowa. Stalo se to 31. května kolem desáté hodiny dopolední. Když dorazila ošetřující služba, Robert si přál, aby nejdříve ošetřili jeho dcerku a pak až jeho.

Byla zřízena sbírka pro náklady na pohřeb, protože Joe si za své činy zaslouží důstojné poslední rozloučení. Je to ohromná tragédie, obzvlášť pro jeho čtyři děti, které po sobě Robert zanechal.

Mohlo by vás zajímat

Další články